Dom w Twoich rękach

 

Baza porad North.pl - lifestyle 3

Zdarza Ci się, że dopada Cię poczucie bezradności? Myślisz, że nie ogarniasz tego, co dzieje się w Twoim domu? A może zwyczajnie nie radzisz sobie z małymi, drobnymi usterkami, które z czasem rozrastają się do dużo za dużych rozmiarów? Bez względu na to, co jest powodem Twojego złego nastroju, pamiętaj – dom w Twoich rękach to nic trudnego. Opowiem Ci kilka słów o naszej nowej filozofii.

 

Możesz wszystko w swoim domu

Musisz wiedzieć, że to Ty kreujesz swoją rzeczywistość i to od Ciebie wszystko zależy. Postaraj się więc działać sprawnie. Masz w domu bałagan, którego nie ogarniasz? Jesteś na bakier z regularnym sprzątaniem? Spokojnie, wszystko można ogarnąć. Jeśli nie wiesz, jak zachować porządek w domu, to sprawdź nasze wskazówki. Podpowiadamy, jak wprowadzić małe zmiany, które przyniosą duże efekty i przede wszystkim, jak w tych nowych postanowieniach wytrwać.

Dom w Twoich rękach

 

Akcja #RepairChallenge

Twój sprzęt nie działa, jak powinien? Pralka nie dopiera ubrań, a ekspres przestał parzyć Twoją ulubiona kawę? A może zmywarka rysuje naczynia? Bez względu na to, jaka usterka przydarzyła się Twoim urządzeniom, pamiętaj, że możesz je naprawić. Samodzielnie! Jak? Już tłumaczę. Jeśli potrzebujesz pomocy w zlokalizowaniu problemu, wskakujesz do Bazy Porad. Tam czeka na Ciebie garść technicznych porad i wskazówek dotyczących sprzętów AGD. A jeśli to nie wystarczy, piszesz do nas maila. Nakierujemy, podpowiemy, a potem dobierzemy odpowiednią część. Kiedy już kurier dostarczy paczkę, zabierasz się za naprawę. Mówisz, że nie wiesz jak, bo pierwszy raz rozkręcasz pralkę? Nie znasz się na tym, bo raczej nie naprawiasz hobbistycznie sprzętów AGD w domu? Żaden problem! Odpalasz youtuba, a tam… czeka na Ciebie mnóstwo filmów instruktażowych, w których pokazujemy wymianę poszczególnych części na przykładowych sprzętach. No! Skoro więc już nie masz żadnych wymówek, to bierz się do pracy. 😊 Aha, nie zapomnij zrobić zdjęcia lub nagrać filmiku z naprawy i wysłać do nas! Tym samym przyłączasz się do akcji #repairchallenge, czyli oszczędzasz czas i pieniądze, zyskujesz w oczach rodziny i zbawiasz świat zmniejszając produkcję elektrośmieci! Same dobra 😊

Dom w Twoich rękach

 

SmartDOM w Twoich rękach

Jeśli stoisz przed wyborem nowego sprzętu do domu i zastanawiasz się, czym się kierować podczas zakupu, dam Ci małą radę: wybierz taki sprzęt, który zgrasz ze swoim smartfonem. Dzięki temu pralkę, zmywarkę czy piekarnik możesz wyłączyć za pomocą jednego przycisku na telefonie siedząc na kanapie. Proste? Jasne, że tak! Dziś większość urządzeń ma takie funkcje, więc warto z nich korzystać. Dzięki temu przesłanie „dom w Twoich rękach” nabiera naprawdę realnych kształtów.

Dom w Twoich rękach

 

 

Oceń post:
avatar
  Subscribe  
Powiadom o