Części Multitech
(4 części)Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do urządzeń Multitech. Wybierz filtr po lewej stronie a szybciej dotrzesz do szukanej części. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.
Wybierz rodzaj urządzenia
Szukaj po kategorii części
Kategoria części dla:
- Kondensatory elektrolityczne (1)
- Transformatory (2)
- Płyty główne (1)
- Trafopowielacze (1)
- Trafo (1)
Dostępność
Kategoria części
- Płyty główne ( 1 )
- Trafo ( 1 )
- Trafopowielacze ( 1 )
- Transformatory ( 2 )




Promowane produkty














Baza porad north.pl
Trafiłeś do miejsca, gdzie porady i instrukcje nie mają przed nami tajemnic. Otrzymasz od nas gotowe rozwiązania potrzebne do naprawy sprzętu AGD.
Zastanawiasz się, skąd się bierze odgłos przelewania wody w lodówce? Nie wiesz, jak wyczyścić piekarnik? A może Twoja zmywarka zużywa za dużo soli? Dokładnie omawiamy rozwiązania dla tych i wielu innych problemów na naszej bazie porad. Wejdź i sprawdź!

Nasze wskazówki
Przykładowe porady

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic. Zobacz rozwiązanie problemu: Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.
22 349 93 99 infolinia czynna: pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16