baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Wybierz rodzaj urządzenia

Części Hettich

(51 produktów)

Części oryginalne i zamienne do sprzętów marki Hettich. Możesz skorzystać z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Kategoria części:
Dostępność
5290
Wyślemy jutro
11000
Wyślemy pojutrze
22000
Wyślemy pojutrze
14300
Wyślemy pojutrze
19100
Wyślemy pojutrze
14700
Wyślemy pojutrze
22500
Wyślemy pojutrze
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Zawiasy Hettich uchodzą za najlepsze na rynku - ich jakość wykonania oraz wytrzymałość tworzą bardzo poważną konkurencję dla pozostałych producentów. Wynika to głównie z wieloletniego doświadczenia - producent Hettich od wielu lat zajmuje się produkcją zawiasów, prowadnic i okuć meblowych do urządzeń AGD.

Piekarnik grzeje bez przerwy

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik grzeje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się