hamburger menu
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
?
Wybierz rodzaj urządzenia

Części Hettich

(64 części)

Części oryginalne i zamienne do sprzętów marki Hettich. Możesz skorzystać z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Kategoria części:
Dostępność
14800
Wyślemy w poniedziałek
18900
Wyślemy w poniedziałek
31000 21889
Wyślemy w poniedziałek
21900
Wyślemy w poniedziałek
19100
Wyślemy w poniedziałek
22600
Wyślemy w poniedziałek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Promowane produkty

Zawiasy Hettich uchodzą za najlepsze na rynku - ich jakość wykonania oraz wytrzymałość tworzą bardzo poważną konkurencję dla pozostałych producentów. Wynika to głównie z wieloletniego doświadczenia - producent Hettich od wielu lat zajmuje się produkcją zawiasów, prowadnic i okuć meblowych do urządzeń AGD.

Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się