baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
Wybierz rodzaj urządzenia

Narzędzia Proskit - precyzyjne narzędzia ręczne

(208 produktów)

Narzędzia Proskit to głównie narzędzia ręczne, sprzęt lutowniczy i pomiarowy oraz różnego rodzaju akcesoria, które przydadzą się do prac związanych z elektroniką i telekomunikacją.

Dostępność
2190
Wyślemy pojutrze
1290
Wyślemy pojutrze
3290
Wyślemy pojutrze
1290
Wyślemy jutro
2290
Wyślemy pojutrze
1490
Wyślemy pojutrze
2890
Wyślemy pojutrze
3490
Wyślemy pojutrze
10200
Wyślemy pojutrze
6990
Wyślemy pojutrze
3590
Wyślemy pojutrze
1290
Wyślemy jutro
4590
Wyślemy pojutrze
Chwileczkę... Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skorzystaj z wyszukiwarki
Może Cię zainteresować

Proskit - precyzja i jakość narzędzi

profesjonalne narzędzia ręczne Proskit

Firma Proskit Industries Co. Ltd została założona w roku 1991 w Tajwanie jako dystrybutor i producent profesjonalnych narzędzi. Przede wszystkim są to narzędzia ręczne typu szczypce, zestawy kluczy, sprzęt lutowniczy i pomiarowy oraz akcesoria przeznaczone do prac w elektronice i telekomunikacji. Eksport produktów firmy Proskit sięga do ponad 90 krajów na całym świecie. Posiada również certyfikat jakości ISO9001, a także wiele atestów dla poszczególnych grup produktów.

Marka Proskit to produkty w korzystnych cenach. Przeznaczone są do zastosowań profesjonalnych w przemyśle oraz w rzemiośle. Producent Proskit stał się nieodłącznym partnerem napraw wykonywanych w warunkach domowych. Uzupełnij braki w narzędziach już dziś! Każdy prawdziwy majsterkowicz posiada skrzynkę z kluczami. Nie daj się zaskoczyć, kiedy dziecku zepsuje się zabawka albo potrzeba wymienić baterię w kluczyku od samochodu.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się