baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
Wybierz rodzaj urządzenia

Narzędzia Jakemy - profesjonalne narzędzia ręczne

(25 produktów)
Zobacz naszą ofertę profesjonalnych narzędzi do majsterkowania marki Jakemy. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tej marki na Polskę. W ofercie znajdują się zestawy, jak i pojedyncze elementy typu pędzelki, pęsety. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonych narzędzi od renomowanego producenta to oferujemy wkrętaki, bity, narzędzia do otwierania obudów, maty antypoślizgowe i nie tylko. Majsterkowicze zajmujący się serwisowaniem smartfonów znajdą dla siebie pełen pakiet narzędzi w rozsądnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.
Dostępność
1490
Wyślemy jutro!
3790
Wyślemy jutro!
2490
Wyślemy pojutrze!
1690
Wyślemy pojutrze!
4990
Wyślemy pojutrze!
3690
Wyślemy pojutrze!
2090
Wyślemy pojutrze!
3790
Wyślemy pojutrze!
5590
Wyślemy pojutrze!
2690
Wyślemy pojutrze!
11100
Wyślemy pojutrze!
7590
Wyślemy pojutrze!
4990
Wyślemy pojutrze!
Chwileczkę... Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skorzystaj z wyszukiwarki
Może Cię zainteresować

profesjonalne narzędzia jakemy

Podstawowe informacje o Jakemy

Jakemy to profesjonalna marka zajmująca się produkcją wyspecjalizowanych narzędzi. Od 1998 stale rozwija się pod kątem ekspansji produktów pod własną marką. Obecnie zaistniała już w ponad 30 krajach w tym m.in. w Polsce. Pokochaliśmy tę markę za jakość produktów, niezawodność w każdej sytuacji i profesjonalne rozwiązania dla serwisantów smartfonów, tabletów.

W ofercie marki Jakemy znajdziesz gotowe zestawy do domowego DIY oraz zaawansowane narzędzia dla przemysłu telekomunikacyjnego. W ofercie sklepowej north skupiliśmy się przede wszystkim na produktach związanych z naprawą i serwisowaniem smartfonów, tabletów i komputerów. Dostarczamy to, co jest niezbędne przy wymianie wyświetlacza w smartfonie, baterii i wielu innych napraw. Zainwestuj w profesjonalne narzędzia Jakemy a każda naprawa zakończy się sukcesem. Bądź zawsze przygotowany i odpowiednio wyposażony w narzędzia.

Kostkarka przecieka

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Kostkarka przecieka

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się