baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Zestaw do pielęgnacji lodówki Bauknecht COL015 484000008419

Indeks: 707-VD-0844
5390
5390
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy jutro
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zamienniki:
?
Środek czyszczący do lodówki Gran Glass SP20/001
1790 Wyślemy jutro

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Higiena lodówki to podstawa

Lodówka to bardzo ważne urządzenie w każdym domu. W końcu trzymamy w niej przygotowane potrawy oraz różne produkty, którymi codziennie karmimy swoich bliskich. Dlatego ważna jest dbałość o higienę wnętrza lodówki. W utrzymaniu chłodziarki i zamrażarki bez bakterii oraz najbardziej optymalnej temperatury, pomoże zestaw od Whirlpool. Znajdziesz w nim preparat dezynfekująco-czyszczący, pochłaniacz zapachów oraz termometr.

Lodówka Whirpool
czyszczenie lodówki

Najlepszy wybór!

W zestawie znajdują się akcesoria przydatne dla każdego posiadacza lodówki. Dzięki skutecznym preparatom wnętrze urządzenia pozostanie higienicznie czyste, a dołączony do zestawu termometr pomoże w poprawieniu wydajności urządzenia.

  • Profesjonalny preparat dezynfekująco – czyszczący - skutecznie odtłuszcza wnętrze lodówki oraz usuwa bakterie, wirusy i grzyby. Pomaga w eliminowaniu trudnych do usunięcia resztek pożywienia oraz pozostawia higienicznie czystą powierzchnię. Po użyciu należy przemyć wnętrze lodówki wodą.
  • Pochłaniacz zapachów - pomaga w usuwaniu nieprzyjemnych i intensywnych zapachów, takich jak ser, ryby i jajka. Dzięki pochłaniaczowi potrawy przechowywane w lodówce nie przesiąkają niepożądanymi zapachami.
  • Termometr – wskazuje temperaturę w komorze lodówki lub zamrażarki, dzięki czemu użytkownik możemy kontrolować rzeczywistą wydajność urządzenia. Termometr należy zawiesić na półce, której rzeczywistą temperaturę chcemy obserwować.
Parametry 484000008419
Indeks: 707-VD-0844
Nazwa wolnorynkowa: C00375425
Typ: COL015
Pojemność: 500 ml
Numer oryginalny: 484000008419
Opakowanie: butelka ze spryskiwaczem
Forma preparatu: płyn
Nazwa produktu: Zestaw do pielęgnacji lodówki
W zestawie: termometr, pochłaniacz zapachów
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się