baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Wkład zapachowy egzotyczny do odkurzacza Braun WZ02 WZ02

Indeks: 714-RK-0007
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy jutro!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Brzydki zapach wydobywający się podczas odkurzania nikt z nas nie lubi. Codzienne dbanie o dom staje się przykrym obowiązkiem, a wcale tak nie musi być. Mamy na to lekarstwo. Środek, który przeznaczony jest wyłącznie do odkurzaczy. Wszystkich, bez względu na markę. Brzmi kusząco? Wkład zapachowy WZ02 o zapachu egzotycznym to lekarstwo na nieprzyjemny zapach. Kurz unoszący się podczas odkurzania na sucho zawsze będzie unosił się. Teraz jego skutki możesz mniej odczuwać, jeżeli zastosujesz wkład zapachowy.

dbanie o dom nie musi być przykrym obowiązkiem dzięki wkładom zapachowym
gdzie włozyć wkład zapachowy w odkurzaczu

Jak używa się wkładów zapachowych?

Niektóre wkładamy bezpośrednio do worka albo wciągamy bezpośrednio podczas odkurzania. Nasz produkt WZ02 umieszcza się między workiem a obudową. Zero wysiłku i brudzenia rąk. Rozgrzany silnik podczas pracy wytwarza ciepło, które następnie rozchodzi się po całym urządzeniu. Przechodzi przez wkład i uwalniane są olejki eteryczne. Egzotyczne doznanie podczas odkurzania. Czy może być lepiej? Jeden wkład starcza na wiele miesięcy i jest bardzo wydajny. Jeżeli przestanie pachnieć oznacza, że czas na wymianę.

Czy chcesz poprawić sobie samopoczucie?

Codzienne obowiązki domowe nie muszą być zmorą. Spraw, aby dbanie o dom stało się przyjemniejsze dla Ciebie i bliskich. Nasze rozwiązania pozwolą umilić czas poświęcony na porządki. Sprawdzone sposoby to lekarstwo na szybkie pozbycie się kurzu, brudu oraz plam w mieszkaniu. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty na wkłady zapachowe do odkurzacza i od dzisiaj możesz cieszyć się przyjemnym zapachem podczas odkurzania.

Specyfikacja techniczna WZ02
Indeks: 714-RK-0007
Typ: WZ02
Numer oryginalny: WZ02
Zapach: egzotyczny
Ilość sztuk w opakowaniu: 2 szt.
Nazwa produktu: Wkład zapachowy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się