baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo
instrukcja wideo

Wkłady antywapienne 2szt. do żelazka DOMENA A 500975100

Indeks: 708-UU-3878
7190
Wyślemy we wtorek
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Pozbądź się osadów wapiennych

W urządzeniach, które do swojego działania wykorzystują wodę, mogą pojawiać się kamienne osady. Podobnie jest w przypadku generatorów pary. Należy więc zadbać o to, aby występowanie kamienia zniwelować do minimum, ponieważ może on powodować:

  • Awarie oraz uszkodzenia,
  • Krótszą żywotność urządzenia,
  • Większy pobór energii elektrycznej.

Z tego powodu w urządzeniu należy regularnie wymieniać wkład antywapienny. Ma on za zadanie usuwać osady wapienne, które znajdują się w wodzie, aby nie osadzały się na ubraniach i nie wpływały negatywnie na stan generatora pary. 

Spraw, że Twój ulubiony sprzęt będzie działał długo i sprawnie, a efekty jego pracy zawsze okażą się profesjonalne oraz zadowalające.

domena wkład antywapienny
wkład antywapienny do generatora pary

 

Wkłady antywapienne do żelazka Domena - cechy produktu:

Oferowany produkt jest kompatybilny ze stacjami pary marki Domena. Aby upewnić się, że będzie pasował do posiadanego przez Ciebie modelu, użyj naszego narzędzia do sprawdzania kompatybilności

W opakowaniu znajdują się 2 wkłady antywapienne, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania, profesjonalna filtracja wody, a także ochrona urządzenia przed uszkodzeniami. 

Producent zaleca dokonywać wymiany co około trzy miesiące. Wówczas efekty prasowania zawsze będą satysfakcjonujące, zaś ubrania pozostaną czyste. Oferowany środek jest w pełni oryginalny, nowy, łatwy w wymianie oraz efektywny. 

Parametry 500975100
Indeks: 708-UU-3878
Typ: A
Numer oryginalny: 500975100
Ilość sztuk w opakowaniu: 2 szt.
Nazwa produktu: Wkłady antywapienne

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się