baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Wkład zapachowy morski 2szt. Worwo WZ03 do odkurzacza

Indeks: 714-RT-0007
499
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy dziś
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Poczuj morską bryzę!

Masz dość zapachu kurzu, gdy odkurzasz mieszkanie? A może męczą Cię nieprzyjemne opary dymy papierosowego. Wszystko można wyplenić mając na to plan. Czasami otwieramy okno albo drzwi balkonowe, jednak nie zawsze przynosi to oczekiwane rezultaty. Znaleźliśmy złoty środek w postaci wkładów zapachowych o zapachu morskim. Lato nie musi się kończyć w chwili zakończenia wakacji. Zatrzymaj jak najdłużej morską bryzę w swoim domu. Oferujemy tylko najskuteczniejsze metody, które sami wykorzystujemy w naszych domach. Z nami dbanie o dom jest prostsze. W opakowaniu znajdują się 2 wkłady materiałowe, które również identyfikowane za pomocą numeru oryginalnego WZ03. Oznaczenie producenta pozwala zidentyfikować produkt od zamienników.

popraw odkurzanie w swoim domu za pomocą zapachów
wkłady zapachowe do odkurzacza Siemens

Co zyskujesz dzięki wkładom zapachowym Worwo?

Przede wszystkim piękny zapach wydobywający się podczas odkurzania. Prostszej formy aplikacji nie ma. Wystarczy umieścić produkt między workiem na kurz a obudową. Każdy z domowników poradzi sobie z wymianą. Długotrwałe działanie zapachu pozwala cieszyć się rozkoszą morskiej bryzy na dłużej. Jeżeli chciałbyś inny zapach, zobacz nasze inne oferty. Niezależnie od marki odkurzacza, wkłady są uniwersalne.

Parametry Worwo WZ03
Indeks: 714-RT-0007
Typ: WZ03
Producent: Worwo
Numer oryginalny: WZ03
Zapach: morski
Nazwa produktu: Wkład zapachowy
Ilość wkładów: 2 szt.
Forma wkładu: krążki

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się