baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Wkład zapachowy leśny 2szt. Worwo WZ04 do odkurzacza

Indeks: 714-HL-3635
499
Zamienniki:
?
Wkład zapachowy leśny 10szt. do odkurzacza
699 Wyślemy pojutrze
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy pojutrze
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Poczuj leśny klimat podczas odkurzania

Czy jest ktoś w stanie znieść ten przykry zapach, jak odkurzasz w domu? Tradycyjne odkurzacze mają to do siebie, że przyciągają i unoszą kurz, roztocza i pyłek podczas sprzątania. Problem nieznany, gdy masz w domu odkurzacz piorący lub wodny. Ale jednak większość z nas posiada tradycyjny, workowy model np. Zelmera albo Electrolux. Mamy sposób na to, jak pozbyć się nieprzyjemnej woni unoszącej się z niezbędnika w każdym domu. Wkłady zapachowe marki Worwo posiadają świetne właściwości neutralizujące oraz odświeżające. Znacznie poprawiają komfort podczas odkurzania i nie jest już to przykry obowiązek.

wklad zapachowy do odkurzaczy
Worwo wklady zapachowe

Co zyskujesz z wkładem zapachowym Worwo?

Przede wszystkim piękny zapach unoszący się w całym mieszkaniu. Olejki eteryczne uwalniają się pod wpływem ciepła z odkurzacza. Odkurzanie staje się przyjemną czynnością, a nie przykrym obowiązkiem. Z nami dbanie o dom staje się o wiele prostsze. W opakowaniu znajdują się 2 wkłady zapachowe. Należy umieścić je poza zasięgiem dzieci. Pewnie zastanawiasz się go włożyć? Czy bezpośrednio do worka, czy z tyłu zamiast filtra. Już podpowiadamy. Świeży wkład należy położyć między górną obudową a workiem. Starcza na kilka miesięcy regularnego odkurzania. No i pasuje do każdego odkurzacza oprócz piorących i wodnych.

Parametry Worwo WZ04
Indeks: 714-HL-3635
Typ: WZ04
Producent: Worwo
Numer oryginalny: WZ04
Zapach: leśny
Nazwa produktu: Wkład zapachowy
Ilość wkładów: 2 szt.
Forma wkładu: krążki

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się