baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Wkład zapachowy leśny 2szt. Worwo WZ04 do odkurzacza

Indeks: 714-HL-3635
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Wyślemy jutro!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Zamienniki
Opis produktu:

Poczuj leśny klimat podczas odkurzania

Czy jest ktoś w stanie znieść ten przykry zapach, jak odkurzasz w domu? Tradycyjne odkurzacze mają to do siebie, że przyciągają i unoszą kurz, roztocza i pyłek podczas sprzątania. Problem nieznany, gdy masz w domu odkurzacz piorący lub wodny. Ale jednak większość z nas posiada tradycyjny, workowy model np. Zelmera albo Electrolux. Mamy sposób na to, jak pozbyć się nieprzyjemnej woni unoszącej się z niezbędnika w każdym domu. Wkłady zapachowe marki Worwo posiadają świetne właściwości neutralizujące oraz odświeżające. Znacznie poprawiają komfort podczas odkurzania i nie jest już to przykry obowiązek.

wklad zapachowy do odkurzaczy
Worwo wklady zapachowe

Co zyskujesz z wkładem zapachowym Worwo?

Przede wszystkim piękny zapach unoszący się w całym mieszkaniu. Olejki eteryczne uwalniają się pod wpływem ciepła z odkurzacza. Odkurzanie staje się przyjemną czynnością, a nie przykrym obowiązkiem. Z nami dbanie o dom staje się o wiele prostsze. W opakowaniu znajdują się 2 wkłady zapachowe. Należy umieścić je poza zasięgiem dzieci. Pewnie zastanawiasz się go włożyć? Czy bezpośrednio do worka, czy z tyłu zamiast filtra. Już podpowiadamy. Świeży wkład należy położyć między górną obudową a workiem. Starcza na kilka miesięcy regularnego odkurzania. No i pasuje do każdego odkurzacza oprócz piorących i wodnych.

Specyfikacja techniczna Worwo WZ04
Indeks: 714-HL-3635
Typ: WZ04
Producent: Worwo
Numer oryginalny: WZ04
Zapach: leśny
Nazwa produktu: Wkład zapachowy
Ilość wkładów: 2 szt.
Forma wkładu: krążki

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się