baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Tabletki odkamieniające do ekspresu Bosch TZ60002 00311864

Indeks: 613-KW-0071
4290 2599
4290 2599
Wyślemy jutro
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Czysty, odkamieniony ekspres gwarancją pysznego smaku Twojej ulubionej kawy!

  • produkt oryginalny, rekomendowany przez producenta
  • tabletki skutecznie usuwają osad wapienny i rdzę z podzespołów ekspresupoprawiając wydajność oraz długość życia urządzenia
  • oczyszczają ekspres z pozostałości po kawie oraz mleku, dbając w ten sposób o jego higienę
  • regularne stosowanie tabletek odkamieniających Bosch pozwala na utrzymanie jakości i smaku zaparzanej kawy na najwyższym poziomie!

WSKAZÓWKA. Proces odkamieniania zawsze należy przeprowadzać zgodnie z wskazówkami użytkowania i instrukcją obsługi dostarczonymi przez producenta urządzenia.

Zadbaj o swój ekspres do kawy z tabletkami odkamieniającymi Bosch!

Ekspres do kawy jest urządzeniem, które przez częsty kontakt z wodą narażone jest na powstawanie osadów wapiennych. Oryginalne tabletki odkamieniające Bosch dzięki swojej formule szybko, ale dokładnie usuwają kamień, zapobiegając korozji części Twojego ekspresu i zapewniając jego ochronę. Działają w sposób przyjazny dla urządzenia a przy okazji dbają o to, by smak i aromat ulubionej kawy mógł cieszyć Cię przez długi czas.

UWAGA. Tabletek nie należy używać do odkamieniania urządzeń ocynkowanych lub emaliowanych, z wyjątkiem urządzeń pokrytych emalią odporną na działanie kwasów. 

jak często używać tabletek Bosch
jak tabletki odkamieniające Bosch wpływają na ekspres?

Dłuższa żywotność Twojego urządzenia dzięki optymalnej ochronie przed kamieniem

Tabletki odkamieniające Bosch są produktem łatwym w użyciu i uniwersalnym - powstający z nich roztwór pozbędzie się kamienia nie tylko z Twojego ekspresu do kawy, ale też czajnika czy dzbanka na wodę. Producent zaleca, aby do każdego cyklu odkamieniania użyć dwóch tabletek (zawartość jednej saszetki).

Stosowanie w przypadku urządzeń z programem odkamieniania: rozpuścić dwie tabletki do odkamieniania w 0.5 L wody. Uzyskanym roztworem zapełnić zbiornik na wodę, uruchomić program odkamieniania. Przestrzegać zaleceń zawartych w instrukcji obsługi urządzenia.

Stosowanie w przypadku urządzeń bez programu odkamieniania: rozpuścić dwie tabletki do odkamieniania w 0.5 L wody. Uzyskanym roztworem zapełnić zbiornik na wodę, uruchomić urządzenie i podgrzać lub przepuścić roztwór przez dyszę ekspresu, nie dopuszczając do wykipienia. Następnie dokładnie wypłukać zbiornik czystą wodą.

Parametry 00311864
Indeks: 613-KW-0071
Typ: TZ60002
Waga preparatu: 108 g
Numer oryginalny: 00311864
Ilość sztuk w opakowaniu: 6 szt.
Opakowanie: saszetka
Forma preparatu: tabletki
Nazwa produktu: Tabletki odkamieniające
Ilość tabletek: 6 szt.
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się