Transmiter | Adapter Powerline TP-Link TLPA411V20


Indeks: 706-VT-2861
Produkt niedostępny
Czy ta część pasuje do mojego urządzenia? Sprawdź
Potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie.

Opis produktu:

Mini adapter Powerline TP-LINK TL-PA411 z szybkością 500 Mb/s zamienia istniejące przewody elektryczne w szybką sieć komputerową, bez konieczności użycia dodatkowego okablowania. Nie wymaga konfiguracji. Po prostu podłącz adapter TL-PA411 i od razu możesz korzystać z transmisji HD wideo oraz oglądać filmy 3D w każdym pokoju Twojego mieszkania.

Szybkość transmisji do 500 Mb/s, zasięg do 300 m
Dzięki nowej technologii HomePlug AV, adapter TL-PA411 pozwala na stabilne i szybkie połączenia z maks. szybkością do 500 Mb/s na odległość do 300 m. Obsługa mechanizmów QoS oraz wydajne szyfrowanie AES sprawiają, że adapter TL-PA411 jest najlepszym rozwiązaniem do stworzenia nowej, domowej struktury sieciowej, umożliwiającej podłączenie zarówno komputera i konsoli do gier, jak i odbiornika IPTV, drukarki i urządzeń NAS.

Wiele transmisji strumieniowych w jakości HD
Szybkość transmisji danych do 500 Mb/s gwarantuje płynność transmisji strumieniowych w jakości HD.

Redukcja zużycia prądu nawet do 85%
Urządzenie TL-PA411 to adapter Powerline nowej generacji. Dzięki praktycznej konstrukcji i zaawansowanemu trybowi oszczędzania energii zużywa o wiele mniej energii niż wcześniejsze modele transmiterów sieciowych. Gdy dane nie są transmitowane przez określony czas, urządzenia automatycznie przełączają się z trybu pracy w tryb oszczędzania energii redukujący jej zużycie nawet o 85%.

Przycisk Pair aktywujący zabezpieczenia transmisji
Aby szybko i łatwo utworzyć połączenie sieciowe chronione 128-bitowym szyfrowaniem AES, wystarczy nacisnąć przyciski „Pair” na adapterach.
To takie proste:
1. Podłącz adapter do gniazdka elektrycznego.
2. Podłącz urządzenie za pomocą kabla sieciowego do transmitera
3. Naciśnij przyciski szyfrowania – i gotowe!

Obsługa funkcji QoS dla optymalizacji transmisji multimedialnych
Obsługa mechanizmów Quality of Service (QoS) umożliwia priorytetyzowanie ruchu sieciowego w zależności od wymaganego pasma transmisji. QoS gwarantuje użytkownikowi bezzakłóceniową pracę połączeń internetowych, gier, audio i wideo oraz usługi VoIP.

Specyfikacja techniczna:

Indeks: 706-VT-2861
Nazwa wolnorynkowa: AV500
Producent: TP-Link
Numer oryginalny: TLPA411V20
infolinia

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas! Pomożemy!

22 349 93 99 pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x