Transmiter | Adapter Powerline zestaw TP-Link TLPA4020PTKIT


Indeks: 707-CH-0962
Produkt niedostępny
Czy ta część pasuje do mojego urządzenia? Sprawdź
Potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie.

Opis produktu:

Transmitter sieciowy TP-LINK TL-PA4020P umożliwi tanie i wydajne stworzenie sieci LAN opartej o istniejące okablowanie elektryczne. Urządzenia mogą wymieniać dane do 500Mbps pomiędzy zgodnymi "power - line" a jego zasięg to aż 300 metrów! Prosta instalacja Plug and Play nie sprawi kłopotu i od tego momentu Twoje dane będą szyfrowane dla bezpieczeństwa. Urządzenie w pełni wspiera IGMP dla obsługi multicastu i IPTV. Zapomnij o dodatkowych kablach - to urządzenie to wygoda i oszczędność! Zestaw zawiera trzy adaptery. 

Cechy produktu
Urządzenie TP-LINK TL-PA4020PTKIT wykorzystuje dostępne przewody elektryczne, aby za ich pośrednictwem dodatkowo przesyłać dane. Poprzez podłączenie adapterów można stworzyć nową infrastrukturę sieciową bez konieczności użycia dodatkowego okablowania. Nowa, niewielka obudowa zapewnia teraz jeszcze większą elastyczność podłączenia, a dzięki wbudowanemu gniazdku sieciowemu z przodu nie „zajmuje” się przyłącza elektrycznego.

Szybkość transmisji do 500 Mbps, zasięg do 300 m
Dzięki wykorzystaniu technologii HomePlug AV, zestaw TL-PA4020PTKIT zapewnia stabilną i szybką transmisję danych przez sieć elektryczną z szybkością do 500 Mb/s, na odległość do 300 m. Dzięki silnemu szyfrowaniu danych AES adapter TL-PA4020PTKIT stanowi najlepszy wybór w zakresie tworzenia sieci domowych – od komputerów, odbiorników IPTV i konsol do gier po odbiorniki, drukarki oraz urządzenia NAS.

Dodatkowe gniazdko elektryczne umożliwia podłączenie dodatkowego urządzenia lub listwy zasilającej
Wbudowane z przodu gniazdko elektryczne umożliwia ponowne podłączenie do adaptera Powerline wcześniej zainstalowanego urządzenia. W ten sposób każde gniazdko jest wykorzystane.
Cztery porty LAN urządzenia TL-PA4020PTKIT umożliwiają podłączenie dodatkowych urządzeń sieciowych.

 

Specyfikacja techniczna:

Indeks: 707-CH-0962
Nazwa wolnorynkowa: AV500
Wymiar: 95x58x42mm
Producent: TP-Link
Numer oryginalny: TLPA4020PTKIT
Ilość w zestawie: 3
Typ gniazda: 2xLAN 100 Base TX
infolinia

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas! Pomożemy!

22 349 93 99 pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x