Przetwornik | Konwerter sieciowy TP-Link TLMC200CM


Indeks: 732-ZD-1714
cena brutto: 289,00 zł
Czy ta część pasuje do mojego urządzenia? Sprawdź
Potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie.

Opis produktu:

Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T
i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC200CM zgodnie ze specyfikacją krótkofalowej transmisji optycznej SX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 850nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19 TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC200CM wykorzystując wielomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km.

 

Specyfikacja techniczna:

Indeks: 732-ZD-1714
Nazwa wolnorynkowa: MC200CM
Producent: TP-Link
Numer oryginalny: TLMC200CM
infolinia

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas! Pomożemy!

22 349 93 99 pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x