baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Ssawka + redukcja rury do odkurzacza Wessel-werk TK282 109004319

Indeks: 713-GH-1090
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy dziś!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Upewnij się, że właściwie dobrałeś część
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz wszystkie pasujące części.
Gdzie szukać modelu urządzenia?
Opis produktu:

Idealna ssawka dla miłośników zwierząt

Uwielbiasz zwierzęta, jednak zdajesz sobie sprawę, że ich obecność w mieszkaniu wymaga częstego i regularnego sprzątania? Na co dzień odczuwasz szereg objawów alergicznych, wywołanych przez sierść pupila? Chcesz w końcu swobodnie oddychać?

Oryginalna ssawka do odkurzacza TK 282 to produkt stworzony z myślą o Tobie. 

Nowoczesna i unikatowa ssawka firmy Wessel–Werk to produkt dedykowany wszystkim miłośnikom domowych zwierząt. Właściciele pupili od zawsze toczą nierówny bój z zabrudzeniami oraz sierścią, która jest nieodłącznym elementem posiadania psa lub kota. Od dziś problem nieefektywnego pozbywania się sierści to przeszłość.

Ssawka TK 282 to produkt szczególnie zalecany właścicielom zwierząt i alergikom, których układ odpornościowy jest szczególnie wrażliwy na wszelkiego rodzaju roztocza, kurz czy inne alergeny, wywołujące przewlekły katar.

ssawka kombi z mopem
ssawka kombi wessel werk

Czym wyróżnia się ssawka TK 282?

Została ona stworzona w taki sposób, aby nawet najmniejsze zanieczyszczenia, a w tym kurz i roztocza, nie gromadziły się w mieszkaniu.

Zwykłe szczotki niekiedy nie radzą sobie z efektywnym wychwytywaniem sierści, która to gromadzi się każdego dnia w mieszkaniach miłośników zwierząt. Unikatowa ssawka Wessel-Werk to produkt, który powstał specjalnie z myślą o gronie „psiarzy i kociarzy”, którzy nie wyobrażają sobie życia bez obecności pupila. 

Ssawka TK 282 przeznaczona jest również dla wszystkich osób obarczonych alergią, gdyż element odkurzacza doskonale radzi sobie z usuwaniem alergenów. Sprawia, że w powietrzu unosi się mniej szkodliwych pyłów, dzięki czemu eliminuje problemy z duszeniem się oraz drapaniem w gardle. Przy jej użytkowaniu bardzo szybko da się zauważyć różnicę w porównaniu do standardowych szczotek.

 

Czyste powietrze w kilka sekund

Regulator przepływu powietrza pozwala na dopasowanie efektywności sprzątania do stanu zanieczyszczenia, przez co nawet najbardziej zabrudzone miejsca nie będą stanowić problemu. Zostaną szybko i sprawnie odkurzone, nie wymagając od użytkownika zbędnego wysiłku.

Szyjka ssawki to obrotowy element, umożliwiający bardzo efektywną pracę zestawu bez konieczności ciągłego przesuwania mebli, gdzie nieruchoma główka po prostu nie jest w stanie wjechać.

Wykorzystanie w konstrukcji 4 miękkich kółeczek sprawia, że najbardziej wrażliwa podłoga nie będzie porysowana, a zarazem każdy, nawet najmniej dostępny kąt, zostanie wyczyszczony do cna. Nic, tylko sprzątać!

ssawka do odkurzania sierści zwierząt
ssawka TK 282 wessel werk

Cechy produktu

Adapter umożliwia podłączenie ssawki do każdego modelu odkurzacza, dzięki czemu nie ważne, jaki egzemplarz urządzenia posiadasz, będzie kompatybilna. Uniwersalność, skuteczność, ochrona zdrowia – to elementy, które stanowią nieodłączny opis ssawki, kryjącej się pod numerem TK 282.

Cechy ssawki:

  • Doskonale wchłania włosy i sierść zwierząt,
  • Posiada 4 miękkie kółeczka,
  • Skutecznie usuwa roztocza oraz alergeny,
  • Wyposażona jest w sterowalny regulator powietrza,
  • Posiada podwójną szyjkę obrotową,
  • Jest produktem oryginalnym,
  • Szerokość: 280 mm.
Specyfikacja techniczna Wessel-Werk 109004319
Indeks: 713-GH-1090
Typ: TK282
Producent: Wessel-Werk
Przeznaczenie: dywany , wykładziny
Numer oryginalny: 109004319
Nazwa produktu: Ssawka + redukcja rury
Średnica zewnętrzna redukcji (złącze 1): 32 mm
Średnica wewnętrzna redukcji (złącze 2) : 38 mm
Szerokość ssawki: 28 cm
Kolor ssawki: czarny
Ssawka do rury o średnicy: 32 mm

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
d