baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Ssawka do podłóg uniwersalna do odkurzacza

Indeks: 704-ZD-2301
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy jutro!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Czysty parkiet, bez zadrapań!

Większość z nas na co dzień nie zastanawia się, jak prawidłowo sprzątać dom. Wyciągamy odkurzacz – usuwamy kurz i piasek, bierzemy mopa – zmywamy podłogę. Jak się okazuje można wykorzystać do tego odpowiednie narzędzia, czytaj broń. Tak więc dywany z włosiem odkurzamy końcówka bez włosków, natomiast parkiety i podłogi twarde – ssawką z twardym włosiem, najlepiej syntetycznym. Idealnie do tego sprawdzi się nasza ssawka z oferty, która jest jednocześnie uniwersalna. Co to oznacza w praktyce? Dopasowanie do każdego modelu odkurzacza. Dzieje się, tak za sprawą mocowania. Dodatkowo wewnątrz znajduje się uszczelka, która poprawia szczelność między rurą odkurzacza a ssawką.

ssawka do parkietu
ssawka do parkietu uniwersalna

Jak działa uniwersalna ssawka do parkietu?

Montaż ssawki jest bardzo prosty. Proste łączenie z rurą i pewne połączenie sprawia, że końcówka sprawdzi się w każdych warunkach domowych. Twarde syntetyczne włosie odporne na ścieranie dodatkowo pielęgnuje podłogę. Lekka konstrukcja zapewnia komfort podczas odkurzania. Zamontowane rolki ułatwiają poruszanie się ssawki, przez co nie używasz praktycznie żadnej siły. Postaw na wygodę i spraw, że odkurzanie wcale nie musi być żmudną czynnością.

Kupując produkt otrzymujesz 3 największe wartości:

  • lekkość podczas odkurzania
  • dopasowanie do każdego modelu odkurzacza
  • zero zadrapań na parkiecie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
d