baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Środek do czyszczenia toru spieniania mleka Tenzi Gran MFS AGD 1l

Indeks: 714-AC-3635
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Wyślemy pojutrze!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Płyn do czyszczenia obiegu mlecznego Tenzi

Przedłuż żywotność sprzętu!

Preparat z przeznaczeniem do czyszczenia obiegu mlecznego w ciśnieniowych ekspresach do kawy. Usuwa pozostałości mleka i osadów z rurek, zaworków oraz spieniaczy mleka. Warto na bieżąco pielęgnować układ, ponieważ w trakcie spieniania mleka, resztki osadzają się na ściankach przyłączy i blokują przepływ. Białko się ścina pod wpływem temperatury, co prowadzi do zapychania obiegu i powstania nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z ekspresu.

Czym odkamienić ekspres?

 

 

Jak pozbyć się osadów z mleka

Jak wyczyścić ekspres?

Zatrzymaj osady z mleka!

Przez użyciem należy sporządzić roztwór roboczy 5-10% (50 -100 gramów na 1 litr wody. Tak przygotowany środek możemy wykorzystać na kilka sposobów. Wlać zamiast mleka do pojemnika na mleko, aby ekspres zassał w procesie przygotowywania pianki mlecznej albo przy programie czyszczenia ekspresu użyć zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną do ekspresu ciśnieniowego.

Marka Tenzi jest nowością w naszej ofercie sklepowej, ale znana w całej Polsce. Wyróżniają ją profesjonalne środki do pielęgnacji i czyszczenia sprzętów AGD, posadzek, dywanów. Kompleksowe zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych.

 

Do czego użyć płyn Gran MFS AGD?

Preparat Gran MFS AGD jest wielozadaniowy i można go wykorzystać do wyczyszczenia wielu elementów w ekspresie. Marka Tenzi jest nowością w naszej ofercie sklepowej, ale znana w całej Polsce. Wyróżniają ją profesjonalne środki do pielęgnacji i czyszczenia sprzętów AGD, posadzek, dywanów. Kompleksowe zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Zobacz do czego szczególnie polecamy preparat czyszczący obieg mleczny:

1.

Rurki i wężyki w ekspresie.

2.

Spieniacz mleka.

3.

Pojemnik na mleko.

4.

Uszczelki.

Specyfikacja techniczna Tenzi SP37/001
Indeks: 714-AC-3635
Typ: Gran MFS AGD
Pojemność: 1 l
Ilość: 1 szt.
Producent: Tenzi
Numer oryginalny: SP37/001
Opakowanie: butelka
Forma preparatu: płyn
Nazwa produktu: Płyn do czyszczenia obiegu mleka

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
d