baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo
instrukcja wideo

Odkamieniacz 10szt. do ekspresu DeLonghi SER3018

Indeks: 714-ZL-3567
45900
45900
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy dziś
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Ilość:

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Płyn do odkamieniania manualnych i automatycznych ekspresów do kawy, szybko usuwa resztki nieorganiczne i twarde osady bez powodowania korozji elementów wewnętrznych. Ekologiczny odkamieniacz EcoDecalk jest produktem, w którym wykorzystano wysokiej jakości surowce pochodzenia roślinnego. Nie zanieczyszcza środowiska i ulega biodegradacji. Płyn stosuje się do odkamieniania manualnych i automatycznych ekspresów do kawy, szybko usuwa resztki nieorganiczne i twarde osady bez powodowania korozji elementów wewnętrznych.

Zastosowanie : Wlać 1 porcję (100ml) odkamieniacza ekologicznego do zbiornika na wodę, dolać wodę w ilości podanej w instrukcji obsługi dołączonej do ekspresu (jeśli nie podano konkretnej ilości należy wlać 1l wody). Następnie wykonać odkanienianie zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji. Po wykonaniu odkamieniania należy kilkakrotnie umyć zbiornik wodą oraz wykonać płukanie. Jedna porcja (100ml) jest zawsze wystarczająca do skutecznego odkamienienia, niezależnie od stopnia rozcieńczenia.

Odkamieniacz firmy De Longhi jest idelany do serii ESAM... Idealny smak kawy zależy od jakości i czystości sprzętu, w którym jest ona robiona.

Opakowanie : Pojemności 500ml wystarcza do 5-krotnego użycia.

Parametry
Indeks: 714-ZL-3567
Typ: SER3018
Pojemność: 5 l
Ilość: 10 szt.
Producent: DeLonghi
Forma preparatu: płyn
Nazwa produktu: Odkamieniacz
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się