90dni na zwrot towaru
12mln części AGD i RTV
99% Klientów poleca nasz sklep

Przetwornik | Konwerter sieciowy TP-Link TLMC200CM

Nr katalogowy: 732-ZD-1714
Opis i specyfikacja technicznaZadaj pytanie
90 dni na zwrot towaru90 dni na zwrot
Zakupy bez rejestracjiZakupy bez rejestracji
nagroda opineo99% klientów poleca nasz sklep
cena brutto: 289
+ koszty dostawy już od 9.99 zł ?
Koszty dostawy:
Płatność elektroniczna PayU13.99 zł
Płatność elektroniczna PayU9.99 zł
Płatność elektroniczna PayU0.00 zł
Płatność elektroniczna PayU9.99 zł
Przelew bankowy9.99 zł
Przelew bankowy13.99 zł
Przelew bankowy0.00 zł
Płatność przy odbiorze0.00 zł
Płatność przy odbiorze17.99 zł
Płatność przy odbiorze16.99 zł
Przelew bankowy9.99 zł
Towar na zamówienie

    Opis produktu:

    Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T
    i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC200CM zgodnie ze specyfikacją krótkofalowej transmisji optycznej SX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 850nm.

    Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19 TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC200CM wykorzystując wielomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km.

     

    Specyfikacja techniczna:

    Marka:tp-link
    Nr katalogowy: 732-ZD-1714
    Nazwa wolnorynkowa:MC200CM
    Nr oryginalny:TLMC200CM
    Producent:TP-Link
    infolinia

    Nie znalazłeś tego czego szukasz?Zadzwoń do nas! Pomożemy!

    tel. 22 349 93 99pon. - czw. 8-20, pt. 8-18, sb. 8-16

    Informujemy, że strona North.pl korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. zamknij x

    Znajdź tabliczkę znamionową umieszczoną na sprzęcie ...

    ... odczytaj i przepisz z tabliczki model urządzenia

    >
    Zgłoś błąd na stronie
    X

    Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

    Marker: Biały Niebieski

    Opis: