Twoje urządzenie Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia zmień
Producent zmień
90 dni na zwrot towaru
Zakupiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Na naszej stronie internetowej możesz zwrócić lub wymienić towar w ciągu 90 dni. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa przy dokonywaniu zakupów i zwrotów. Jeżeli nie jesteś zadowolony z zamówionego produktu lub po prostu się rozmyśliłeś – wypełnij formularz. Liczy się dla nas Twoje zadowolenie.
12 mln części AGD i RTV
Chwalimy się, że tyle części zamiennych posiadamy do sprzętu AGD i RTV włącznie. Ryzyko, że nie znajdziesz potrzebnego elementu do naprawy jest minimalne. Oferujemy również preparaty pielęgnacyjne, dzięki którym przedłużysz żywotność swojego urządzenia.
99% klientów poleca nasz sklep
Aż tylu klientów poleca nasz sklep internetowy, który jest bezpieczny i przyjazny dla użytkowników strony. Dzięki opiniom zebranym przez niezależny portal Opineo jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Stale doszkalamy się i podnosimy kwalifikacje, aby być do dyspozycji dla naszych klientów. Każdego traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani z należytym szacunkiem. Kierujemy się chęcią niesienia pomocy i zaspokajania potrzeb innych. Z nami nie musisz się obawiać o swoje zakupy.
Zakupy bez rejestracji
Wiemy, że spieszysz się i nie zawsze masz ochotę wykonywać wszystkie kroki w procesie rejestracji konta w naszym sklepie internetowym. Zakup bez rejestracji to uproszczona procedura składania zamówienia. Jeżeli masz wątpliwości, że paczka nie dojdzie do Ciebie na czas zawsze możesz skontaktować się z nami. Dla nas klient rejestrujący się, jak i bez rejestracji jest tak samo ważny.

Spray Kontakt Chemie 60-KONTAKT 60KONTAKT 100ml

Indeks: 528-AW-0027
Wyślemy jutro!
Zamienniki
Sprawdź szczegóły
Spray Kontakt Chemie 60-KONTAKT 70009AA 200ml
40,90 zł Wyślemy pojutrze!
Sprawdź szczegóły
Spray Kontakt Chemie 60-KONTAKT 60KONTAKT 200ml
48,90 zł Wyślemy pojutrze!
Opis produktu:

Sposób na korozję

Usuwanie korozji, choć z pozoru wydaje się czymś trudnym, wcale nie musi takie być. Aby w szybki i bezproblemowy sposób poradzić sobie z tym problemem, warto skorzystać z preparatu do regeneracji styków KONTAKT60.

Jest to środek rozpuszczający skorodowane warstwy (tlenki i siarczki) na wszelkich typach styków elektrycznych. Podczas aplikacji należy zachować szczególną ostrożność. KONTAKT60 stanowi bowiem produkt silnie łatwopalny, drażniący oczy i skórę. Z tego względu nie należy go wdychać ani rozpylać na otwarty ogień.

Opakowanie przechowywać w dobrze wietrzonym pomieszczeniu, z dala od dzieci i źródeł ognia. Pojemnik znajduje się pod ciśnieniem, a więc musi być chroniony przed promieniami słonecznymi i przegrzaniem powyżej 50°C. Po zużyciu nie otwierać i nie przypalać.

środek KONTAKT60
środek do skorodowanych styków

 

Cechy produktu KONTAKT60:

Sposób aplikacji: nie używać na urządzeniach znajdujących się pod napięciem. Powierzchnię kontaktów spryskać i odczekać, aż preparat zacznie działać. Kilkakrotnie poruszyć stykami. Dla uzyskania lepszego efektu powierzchnię zmyć preparatem KONTAKTWL i zabezpieczyć za pomocą KONTAKT61. Odczekać do całkowitego wyschnięcia przed ponownym podłączeniem urządzenia do sieci.

  • Skład: propanol-2, butanol-2, izohexan,
  • Kolor: czerwony,
  • Gęstość przy 20°C: 0,76 g/cm 3,
  • Wytrzymałość temp.: do 80°C,
  • Temperatura zapłonu: < 0°C,
  • Producent: CRC KONTAKT CHEMIE.
Specyfikacja techniczna 60KONTAKT
Indeks: 528-AW-0027
Nazwa wolnorynkowa: KONTAKT60
Typ: 60-KONTAKT
Pojemność: 100 ml
Numer oryginalny: 60KONTAKT
Forma preparatu: spray
Nazwa produktu: Spray
Zobacz również:
infolinia

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.

22 349 93 99 infolinia czynna: pn. - pt. 08-18, wt. - czw. 08-20, sb. 08-16

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.