Kategorie części
zamknij

Iskrownik palnika do kuchenki BOMPANI M0031313801

Indeks: 704-EX-2984
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
7990
koszt dostawy
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamienniki:
?

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Iskrownik palnika do kuchenki BOMPANI M0031313801 Iskrownik palnika do kuchenki BOMPANI M0031313801
7990
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.
Opis produktu:

Kuchenka gazowa, ze względu na specyfikę swojej pracy, składa się z wielu niezbędnych, podzespołów, gwarantujących bezpieczne korzystanie z jej funkcji. Jedną z takich części jest iskrownik, który ma za zadanie błyskawicznie podać iskrę do palnika, bez konieczności korzystania z zapalniczki czy zapałek. Ten element jest bardzo często eksploatowany, dlatego z biegiem czasu może się uszkodzić. Jakie są objawy, świadczące o jego awarii? Charakterystyczne oznaki to kłopoty z odpaleniem palnika lub jego natychmiastowe gaśniecie, a także powtarzający się dźwięk pstrykania.

Przed dokonaniem wymiany warto sprawdzić, czy iskrownik nie uległ zabrudzeniu. Czasami wystarczy go wyczyścić, aby zaczął znowu poprawnie pracować. Kiedy problemy dotykają wszystkich iskrowników, a nie tylko jednego, możliwe, że uszkodził się generator iskrownika. Część do modelu swojej kuchenki dobierz przy pomocy informacji z tabliczki znamionowej. Wtedy na pewno będzie pasować.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top