baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Ślimak do wyciskarki do soków Panasonic JD31-153

Indeks: 707-YU-2651
32500
Wyślemy pojutrze
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Wyciskarki wolnoobrotowe swoją popularność zyskały dzięki temu, że uzyskany z ich pomocą sok jest gęsty i ma dużo więcej wartości odżywczych, ponieważ składniki nie są cięte, a miażdżone. Dzieje się tak, ponieważ w środku umieszczony jest bardzo ważny podzespół - wałek ślimakowy (ślimak). W trakcie pracy obraca się on wokół własnej osi i powoli miażdży warzywa oraz owoce za pomocą siły nacisku. Taki system sprawia, że ze składników wyciskana jest maksymalna ilość soku przy minimalnej ilości odpadów. Co więcej, przy miażdżeniu nie wytwarza się wysoka temperatura, która ma negatywny wpływ na witaminy i minerały.

Jeśli zauważysz, że wydajność Twojej wyciskarki spadła, skontroluj stan ślimaka. Mógł wyrobić się lub uszkodzić, co powoduje jego unieruchomienie lub zacinanie. W takim przypadku konieczna będzie wymiana.

Zwykle wałek ślimakowy jest montowany na wcisk. Z tego względu z jego wymianą poradzi sobie każdy. Zamówienie złóż na podstawie danych urządzenia z tabliczki znamionowej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że część idealnie pasuje do modelu.

Parametry JD31-153
Trudność naprawy:
Indeks: 707-YU-2651
Numer oryginalny: JD31-153
Nazwa produktu: Ślimak
Pasuje do marek: Panasonic
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się