baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Wkłady czyszczące do golarki Philips JC303/50 3szt.

Indeks: 706-CE-2787
9790
Wyślemy pojutrze
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Ilość:

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Wkład czyszczący do systemu SmartClean to wygodny sposób na wyczyszczenie, konserwację i odświeżenie golarki. Wyjątkowy podwójny filtr zapobiega blokowaniu się głowic golących przez włoski i zmniejsza tarcie oraz zużycie ich pomagając w nienagannym utrzymaniu golarki. Dzięki czemu golarka dłużej działa, jak nowa. Zastosowanie systemu DualFiltration oraz aktywnej formuły pozostawia golarkę 10 razy czystszą niż w przypadku stosowania bieżącej wody. Niezawierająca alkoholu, przyjazna dla skóry formuła zapewnia świeże i higieniczne golenie. Została opracowana, aby chronić skórę przed podrażnieniami. Higienicznie czyści golarkę, pozostawiając świeży zapach na głowicach golących.

Philips SmartClean z wkładami czyszczącymi to pierwszy system do czyszczenia golarek, który skutecznie oczyszcza golarki używane z pianką do golenia i żelem. Jeden wkład czyszczący marki Philips wystarcza na 3 miesiące co tygodniowego użytkowania. Także cały zestaw 2 wkładów zapewnia 6 miesięcy wygodnego czyszczenia. Należy zaznaczyć, że wkłady czyszczące pasują do wszystkich modeli golarek z systemem SmartClean.

Parametry JC303/50
Indeks: 706-CE-2787
Typ: JC303
Ilość: 3 szt.
Seria: SmartClean
Numer oryginalny: JC303/50
Nazwa produktu: Wkłady czyszczące
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się