Filtr węglowy FW-S-SOFT aktywny w obudowie do okapu


Indeks: 714-AW-3568
Produkt niedostępny
Produkt zgodny
z urządzeniami
Czy ta część pasuje do mojego urządzenia? Sprawdź
Potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie.

Opis produktu:

Aktywne filtry węglowe do okapów są specjalnymi elementami pochłaniającymi aromaty powstałe podczas gotowania. Dzięki nim nie straszny nam już zapach ryby oraz smażonego mięsa w całym domu.

W jaki sposób działa filtr węglowy?
Za pomocą cząstek węgla aktywnego, który wypełnia filtr do czasu wykorzystania możliwości pochłaniania. To filtr, który również można oczyszczać - jednak należy go wymieniać średnio co ok. 3- 4 miesiące.

Filtry węglowe umieszczane są za filtrami metalowymi. Są to elementy niezbędne w urządzeniach jakimi są pochłaniacze, które nie wyprowadzają zapachów na zewnątrz. Większość producentów zaleca użytkownikom, aby nie używać filtrów węglowych w przypadku możliwości podłączenia okapu do wylotu kominowego. Pamiętajmy jednak, że w okapach, które spełniają jedynie funkcję pochłaniaczy bez podłączenia do wentylacji jest to element wręcz niezbędny: eliminuje wszelkie zapachy neutralizując je i odświeża powietrze w kuchni. Większość użytkowników okapów niestety nie ma możliwości podłączenia ich do kanału wentylacyjnego, używa więc filtrów węglowych.

Fitr przeznaczony do modeli Akpo z turbiną 320 m3, 400 m3, 420 m3
średnica: 172 mm
wysokość: 36 mm
średnica otworu (góra): 40 mm
średnica otworu (od spodu): 37 mm \ 25 mm

Specyfikacja techniczna:

Trudność naprawy:
Indeks: 714-AW-3568
Typ: FW-S-SOFT
Obudowa: okrągła
Wysokość (h): 36 mm
Średnica: 172 mm
Średnica wlotu: 40 mm
Funkcja: aktywny
Zobacz również:
infolinia

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas! Pomożemy!

22 349 93 99 pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x