Twoje urządzenie Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia zmień
Producent zmień
90 dni na zwrot towaru
Zakupiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Na naszej stronie internetowej możesz zwrócić lub wymienić towar w ciągu 90 dni. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa przy dokonywaniu zakupów i zwrotów. Jeżeli nie jesteś zadowolony z zamówionego produktu lub po prostu się rozmyśliłeś – wypełnij formularz. Liczy się dla nas Twoje zadowolenie.
12 mln części AGD i RTV
Chwalimy się, że tyle części zamiennych posiadamy do sprzętu AGD i RTV włącznie. Ryzyko, że nie znajdziesz potrzebnego elementu do naprawy jest minimalne. Oferujemy również preparaty pielęgnacyjne, dzięki którym przedłużysz żywotność swojego urządzenia.
99% klientów poleca nasz sklep
Aż tylu klientów poleca nasz sklep internetowy, który jest bezpieczny i przyjazny dla użytkowników strony. Dzięki opiniom zebranym przez niezależny portal Opineo jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Stale doszkalamy się i podnosimy kwalifikacje, aby być do dyspozycji dla naszych klientów. Każdego traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani z należytym szacunkiem. Kierujemy się chęcią niesienia pomocy i zaspokajania potrzeb innych. Z nami nie musisz się obawiać o swoje zakupy.
Zakupy bez rejestracji
Wiemy, że spieszysz się i nie zawsze masz ochotę wykonywać wszystkie kroki w procesie rejestracji konta w naszym sklepie internetowym. Zakup bez rejestracji to uproszczona procedura składania zamówienia. Jeżeli masz wątpliwości, że paczka nie dojdzie do Ciebie na czas zawsze możesz skontaktować się z nami. Dla nas klient rejestrujący się, jak i bez rejestracji jest tak samo ważny.

Filtr wody do lodówki Samsung - zamiennik DA29-00020B

Indeks: 713-RL-1607
Jeśli zamówisz w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy jeszcze dziś!
Zamienniki
Sprawdź szczegóły
HAFCINEXP Filtr wody do lodówki Samsung - oryginał: DA2900020B
225,00 zł Wyślemy w poniedziałek
Opis produktu:

Zamienny filtr wody do lodówki Samsung

Świeża woda w zasięgu Twojej ręki

Jeżeli chcesz poprawić smak i jakość wody dostarczanej do Twojego dystrybutora wody - musisz zadbać o odpowiedni filtr. Tym filtrem jest Eurofilter HAFCIN/EXP, który pasuje do wielu modeli chłodziarko - zamrażarek Samsung. Posiada doskonałe właściwości absorpcyjne i w bardzo prosty sposób możesz umieścić go samodzielnie we wnętrzu lodówki.

Filtr wody do lodówki Whirlpool

Zalety używania filtrów

Bądź Eco

Mniej plastikowych butelek w domu

Wygoda

Prosta wymiana

Smak

Lepsza woda do picia

Zdrowie

Woda bez metali, chloru i osadów

Jak działa filtr wody?

Celem filtra w lodówce jest skuteczne zatrzymywanie niechcianych związków mineralnych oraz chloru, które niekorzystnie wpływają na smak wody. W lodówkach z dystrybutorem wody lub kostkarką automatyczną istotny jest walor smakowy dostarczanej wody. Dzięki właściwościom filtra WF070 możesz go wymiennie stosować z innymi filtrami o numerach DA29-00020BDA99-02131B, DA29-00020A, DA29-00019A, DA97-08006A-B, AL-020B, HAFCIN, HAF-CINEXP, 4609101000, 4691019101.

1. Zespół filtracyjny System mikrofiltrów w formie siateczki z membraną, która zatrzymuje większe cząstki zanieczyszczeń.

2. Węgiel aktywny Posiada właściwości silnie absorbujące, obniża ph i twardość wody.

3. Wężyk do przepływu wody Rurka transportująca wodę do wnętrza filtra. To przez nią woda trafia do aktywnych warstw filtra.

4. Zaślepka filtra Zakończenie filtra wody, które jest jednocześnie jego uchwytem.

Jak wymienić filtr wody Eurofilter w lodówce

Regularnie wymieniaj filtr wody

Popraw smak wody w lodówce!

Pamiętaj, że tylko regularna wymiana filtra przyniesie oczekiwane rezultaty. Jeżeli nie przestrzegasz czasu zużycia filtra to nie spodziewaj się, że woda cały czas będzie klarowna i smaczna. Zużycie filtra następuje automatycznie po przepływie określonej masy wody. Właściwości absorpcyjne filtra zmniejszają się aż w pewnym momencie filtr staje się pusty. Miej na uwadze, że ochronisz siebie i bliskich przez bateriami i drobnoustrojami, które mogą wpływać bezpośrednio z wody wodociągowej do lodówki.

Jak zamontować filtr wody Eurofilter?

Prosty montaż i demontaż zużytego filtra sprawia, że do tej czynności nie trzeba wzywać serwisanta. Każdy z nas jest w stanie samodzielnie wymienić filtr na nowy w lodówce. Najczęściej filtr wody zużywa się po 6 miesiącach regularnego użytkowania dozownika wody i/lub kostkarki lodu. Po tym czasie należy bezzwłocznie wymienić go na nowy.

1.

Przekręć zużyty filtr w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara.

2.

Pociągnij za niego i wyciągnij z gniazda.

3.

Zdejmij blendę ochronną z nowego filtra wody.

4.

Umieść w gnieździe i zabezpiecz przed wypadnięciem, przekręcając go w prawo.

Specyfikacja techniczna Eurofilter
Trudność naprawy:
Indeks: 713-RL-1607
Nazwa wolnorynkowa: WF070
Typ: HAFCIN/EXP
Pojemność: 1135 l
Wysokość (h): 22 cm
Średnica: 3 cm
Ilość: 1 szt.
Temperatura min: 1 °C
Temperatura maks: 38 °C
Producent: Eurofilter
Nazwa produktu: Filtr wody
Przepływ wody: 1,9 l/m
Ciśnienie pracy : 689 kPa
Wymiana : co 6 miesięcy
Zobacz również:
infolinia

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.

22 349 93 99 infolinia czynna: pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.