baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo
instrukcja wideo

Fartuch do pralki LG za 4986ER1004A

Indeks: 706-ZW-2865
6990
Zamienniki:
?
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy dziś
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Bezpieczeństwo Twojej pralki 

Pralka to urządzenie, które znacząco ułatwia codzienne życie. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez niej, dlatego warto zadbać, by zawsze działała w prawidłowy sposób. Jednym z jej najważniejszych elementów jest fartuch, który ma za zadanie tamować wodę przed wydostaniem się na podłogę. Sprawia, że drzwi dobrze dolegają do środka i nie pojawiają się przecieki.

Jeśli więc ulegnie uszkodzeniu (pokruszy się, rozerwie bądź podziurawi), musi być koniecznie wymieniony na nową część. Tylko wówczas pozostanie zachowana gwarancja pełnej szczelności i właściwej pracy sprzętu.

Dostępny w naszej ofercie profesjonalny fartuch do pralki LG pasuje do urządzeń tego producenta. Dokładne dopasowanie można skontrolować za pomocą naszego narzędzia do sprawdzania kompatybilności.

Produkt jest fabrycznym odpowiednikiem oryginału. Cechuje się wysoką odpornością, a także solidną konstrukcją, zapewnioną dzięki wykorzystaniu mocnej gumy. Świetnie spisze się jako zamiennik oryginalnego fartucha. Spraw, że Twoja pralka posłuży jeszcze dłużej!

Fartuch do pralki LG
Parametry
Trudność naprawy:
Indeks: 706-ZW-2865
Materiał: gumowy
Nazwa produktu: Fartuch
Pasuje do marek: LG

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się