baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Butelka filtrująca Dafi 0.7l zielona

Indeks: 714-WL-3635
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy dziś!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Pij kiedy chcesz

Idealna butelka do pracy, szkoły, na wykłady, zawsze tam, gdzie Ty jesteś. Butelki Dafi były jako pierwsze pojawiły się w Polsce i zagościły na dobre w naszych domach. Praktyczna pojemność 0,7 l starczy na wiele aktywności w ciągu całego dnia. W razie potrzeby możesz uzupełnić wodę bez obaw o jakość. Filtr węglowy skutecznie oczyści wodę z zbędnych soli mineralnych oraz bakterii. Poręczna nakrętka nie otworzy się wewnątrz torebki.

Na zdrowie

Czy wiesz, że butelki filtrujące Dafi zostały okrzyknięte najbardziej ekologicznym rozwiązaniem na co dzień w Polsce? Picie wody kranowej jest w pełni bezpieczne i zarazem ekologiczne. Korzystając z wielokrotnego użytku butelki produkujesz mniej szkodliwego dla środowiska plastiku, ponieważ nie korzystasz z jednorazowych wód butelkowanych. Całkiem spora oszczędność, bez BPA. Dodatkowo w komplecie 2 filtry zapasowe, które wystarczą na 2 miesiące regularnego użytkowania butelki.

Specyfikacja techniczna
Indeks: 714-WL-3635
Kolor: zielona
Pojemność: 0,7 l
Nazwa produktu: Butelka filtrująca

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
d