baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Termoelement do piekarnika Smeg 948650109

Indeks: 735-GK-2824
6390
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy pojutrze
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Termopara stanowi w kuchence czujnik temperatury, który jest niezwykle istotny do prawidłowego działania urządzenia. Zabezpiecza przed wybuchami czy poparzeniem. Jeden koniec termopary znajduje się przy palniku, natomiast drugi w zaworze gazowym. W klasycznej kuchence są więc cztery takie części. W trakcie gotowania czujnik ma za zadanie kontrolować, czy palnik jest podpalony. Jeśli ten zgaśnie, od razu odcina gaz.

Najpopularniejsze objawy, które świadczą o uszkodzeniu termopary: palnik gaśnie po puszczeniu pokrętła, palnik gaśnie w trakcie pracy, za mały płomień.

Jeśli w urządzeniu da się zaobserwować któryś z podanych przejawów, należy koniecznie wymienić termoparę. Dzięki temu urządzenie wróci do pełnej świetności, a jego działanie będzie bezpieczne.

W celu dobrania odpowiedniej części do kuchenki, skorzystaj z oznaczeń na tabliczce znamionowej. Nie zapomnij, by odłączyć kuchenkę od źródła zasilania podczas wymiany i stosować się do zasad bezpieczeństwa.

Parametry 948650109
Trudność naprawy:
Indeks: 735-GK-2824
Numer oryginalny: 948650109
Nazwa produktu: Termoelement
Pasuje do marek: Smeg
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się