Kategorie części
zamknij

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 92332306

Indeks: 704-CL-1479
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
22700
czas dostawy
Wyślemy we wtorek
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 92332306 Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 92332306
22700
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.

Opis produktu:

Aby szybko zwinąć przewód po zakończonym sprzątaniu, każdy odkurzacz jest wyposażony w zwijacz kabla. To element używany w trakcie codziennych porządków w mieszkaniu, wobec czego z biegiem czasu może się zepsuć. Najpierw skontroluj stan kabla - mógł się zablokować. Jeśli tak nie jest, trzeba będzie dostać się do zwijacza, by go sprawdzić.

Możliwe, że na skutek przenoszenia odkurzacza, awarii uległa sprężyna albo sam mechanizm części. Wówczas koniecznie należy dokonać wymiany. Nie jest to najtrudniejsze zadanie, jednak warto mieć na uwadze, że konieczne będzie odkręcenie obudowy. Pamiętaj, żeby część zamówić na podstawie informacji z tabliczki znamionowej. Wówczas na pewno nie popełnisz pomyłki.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top