Kategorie części
Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 91152520 Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 91152520
zamknij

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 91152520

Indeks: 704-YA-1223
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
24600
czas dostawy
Zamów w ciągu
Wyślemy jutro
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 91152520 Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Dyson 91152520
24600
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.

Opis produktu:

Żeby zaledwie w kilka sekund zwinąć przewód po skończonym sprzątaniu, w odkurzaczu jest zamontowany specjalny zwijacz kabla. Ten element używa się praktycznie każdego dnia podczas porządków w mieszkaniu, dlatego z biegiem czasu może się uszkodzić. Najpierw sprawdź stan kabla. Mógł się zablokować. Jeżeli wszystko jest w porządku, trzeba będzie dostać się do zwijacza, by go sprawdzić.

Być może wskutek przenoszenia odkurzacza, usterce uległa sprężyna. W najgorszym wypadku zniszczył się mechanizm i należy wymienić całą część. To zadanie nie jest trudne, jednak konieczne będzie rozkręcenie obudowy. Część zamów na podstawie danych z tabliczki znamionowej urządzenia. Tam znajdują się szczegółowe dane o modelu.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top