Kategorie części
zamknij

Iskrownik palnika do kuchenki Whirlpool 481985023109

Indeks: 631-GE-0358
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
Produkt niedostępny ?
Iskrownik palnika do kuchenki Whirlpool 481985023109 Iskrownik palnika do kuchenki Whirlpool 481985023109
000
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.
Opis produktu:

Bezpieczną pracę kuchenki gazowej gwarantuje szereg specjalnie zaprojektowanych podzespołów, które ściśle ze sobą współpracują. Jedną z takich części jest iskrownik, który ma za zadanie błyskawicznie podać iskrę do palnika, bez konieczności korzystania z zapalniczki czy zapałek. Ten element jest użytkowany wielokrotnie każdego dnia, dlatego z biegiem czasu może ulec awarii. Jakie objawy o tym świadczą? Może to być problem z odpaleniem palnika, gasnący płomień lub ciągły dźwięk pstrykania. Iskra powinna pojawić się szybko i bez żadnych zakłóceń.

Czasami może zdarzyć się tak, że winą błędnie działającego iskrownika jest jego zabrudzenie. Przed wymianą warto go dokładnie wyczyścić, pamiętając o tym, by później poczekać aż dokładnie wyschnie. Pamiętaj, że jeśli nie działają wszystkie iskrowniki, trzeba poszukać przyczyny gdzie indziej. Często wina leży w generatorze iskrownika. Iskrownik do kuchenki dobierz na podstawie danych z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że będzie pasował do urządzenia.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top