baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Ułożyskowanie kompletne do pralki Whirlpool 481231019144

Indeks: 736-EV-3135
3590
Zamienniki:
Ułożyskowanie kompletne do pralki Ardo AWT
2990 Wyślemy jutro!
Ułożyskowanie kompletne do pralki Bosch 00632698
28700 Wyślemy pojutrze
Wyślemy jutro!
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Dbaj o jakość prania!

Łożysko bębna pralki jest jednym z najbardziej eksploatowanych i narażonych na największe obciążenia elementów urządzenia. Niestety wymiana nie należy do łatwych, a pomoc specjalisty może być dość kosztowna. Z drugiej strony pozostawienie uszkodzonych łożysk w pralce, może przysporzyć jeszcze więcej problemów z innymi podzespołami.

Pierwszym objawem sygnalizującym wymianę łożysk jest hałas, który nasila się z każdym kolejnym praniem. Dodatkowo zatarte łożysko może hamować obroty bębna, w wyniku czego cykl prania nie jest tak efektywny jak powinien być. Ponadto, usterka łożysk może też wpływać na silnik napędowy, pasek klinowy, koło pasowe, układ zawieszenia, a nawet sam bęben. Jeśli awaria po wymianie któregoś z wymienionych elementów powtarza się tuż po zastąpieniu starego podzespołu nowym, może to wynikać właśnie z problemów z łożyskiem.

Kompletny zestaw do Twojej pralki

Oferowany zestaw jest kompletny - zawiera 1 ułożyskowanie i ono jest kompletne, czyli posiada łożysko i uszczelniacz.  Przy wymianie łożyska, warto wymienić również simmeringi (gumowe uszczelki), które chronią przed wyciekiem wody ze zbiornika. One także znajdują się w oferowanym zestawie. 

Ułożyskowanie kompletne do pralki Whirlpool
Parametry 481231019144
Trudność naprawy:
Indeks: 736-EV-3135
Nazwa wolnorynkowa: C00312160
Numer oryginalny: 481231019144
Nazwa produktu: Ułożyskowanie kompletne

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się