baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Koło pasowe do pralki Gorenje 460166

Indeks: 707-XL-0695
4890
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy jutro
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Koło pasowe to element, który mieści się z tyłu zbiornika w pralce. Mocuje się na nim pasek napędowy, odpowiadający za napęd bębna. Dzięki tej części urządzenie prawidłowo przeprowadza cykl prania. Kiedy bęben obraca się bez zakłóceń, skutecznie pierze i suszy ubrania. Niestety, przez stałe obciążenia i częstą pracę, koło może ulec awarii. Jakie symptomy świadczą o uszkodzeniu? To przede wszystkim nieobracający się bęben podczas wirowania, spadający pasek napędowy czy dziwne dźwięki, słyszalne podczas procesu prania.

Samodzielna wymiana nie jest najłatwiejsza, ale z pewnością wykonalna. Pozwoli zaoszczędzić pieniądze i czas. Szybka reakcja i naprawa urządzenia zagwarantuje mu długie życie i nie doprowadzi do poważniejszych awarii. Doboru części dokonaj na podstawie danych z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że będą pasować.

Parametry 460166
Trudność naprawy:
Indeks: 707-XL-0695
Numer oryginalny: 460166
Nazwa produktu: Koło pasowe
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się