Kategorie części
zamknij

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Philips 432200533091

Indeks: 704-WC-0982
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
17300
czas dostawy
Wyślemy pojutrze
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Philips 432200533091 Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Philips 432200533091
17300
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.

Opis produktu:

W każdym odkurzaczu jest zamontowany zwijacz kabla, mający za zadanie ułatwić zwinięcie przewodu po sprzątnięciu. Ten element używa się praktycznie każdego dnia podczas porządków w mieszkaniu, dlatego z biegiem czasu może się uszkodzić. W pierwszej kolejności sprawdź, czy kabel się nie zablokował. Jeśli nie, konieczne będzie dostanie się zwijacza i sprawdzenie jego stanu.

Być może wskutek przenoszenia odkurzacza, usterce uległa sprężyna. W najgorszym wypadku zniszczył się mechanizm i należy wymienić całą część. To zadanie nie jest trudne, jednak konieczne będzie rozkręcenie obudowy. Doboru części dokonaj na podstawie danych z tabliczki znamionowej, gdzie znajdują się dokładne dane na temat modelu.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top