baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Iskrownik palnika do kuchenki Beko 268900035

Indeks: 736-TH-3235
1190
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy pojutrze
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Kuchenka gazowa jest urządzeniem, które do swojej pracy wykorzystuje wiele podzespołów, mających za zadanie zapewnić użytkownikowi bezpieczeństwo. Jedną z takich części jest iskrownik umieszczony przy palniku. Odpowiada on za podawanie iskry na palnik bez używania zapałek czy zapalniczki. Ze względu na fakt, że jest często i wielokrotnie używany, może się zepsuć. Jakie objawy świadczą o jego uszkodzeniu? Charakterystyczne oznaki to kłopoty z odpaleniem palnika lub jego natychmiastowe gaśniecie, a także powtarzający się dźwięk pstrykania.

  • Długość kabla: 66cm
  • Czasami może zdarzyć się tak, że winą błędnie działającego iskrownika jest jego zabrudzenie. Przed wymianą warto go dokładnie wyczyścić, pamiętając o tym, by później poczekać aż dokładnie wyschnie. W przypadku, gdy w Twoim urządzeniu szwankuje działanie wszystkich palników, skontroluj stan generatora iskrownika. Część do modelu swojej kuchenki dobierz przy pomocy informacji z tabliczki znamionowej. Wtedy na pewno będzie pasować.

    Opinie o produkcie:

    W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

    Zgadzam się