baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Tabletki odtłuszczające do ekspresu PHILIPS/SAECO 21002052

Indeks: 707-LV-2342
5390
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy jutro!
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Pamiętaj o odtłuszczaniu

Aby ekspres do kawy działał prawidłowo, a napój o poranku zawsze smakował pysznie, energetyzująco i aromatycznie, należy regularnie dokonywać odtłuszczania. 

Jest to proces, polegający na pozbyciu się z wnętrza oraz ścianek ekspresu resztek oleju kawowego, a także mleka i drobnych zanieczyszczeń.

W tym celu warto zaopatrzyć się w tabletki odtłuszczające do ekspresu do kawy marki Saeco (Philips). Jest to zestaw dziesięciu pastylek, który wystarczy na dziesięć miesięcy użytkowania (czyszczenie zaleca się wykonywać raz w miesiącu lub po wykonaniu 500 filiżanek kawy).

Korzystanie z profesjonalnych preparatów poprawia jakość użytkowania ekspresu, a także zapewnia jego prawidłową eksploatację. Co więcej, pozwala zawsze cieszyć się świeżym i dobrze smakującym napojem.

tabletki odtłuszczające do ekspresu do kawy
Saeco odtłuszczacz do ekspresu

Jak używać tabletek odtłuszczających do ekspresu do kawy? 

Wszystko zależy od tego, jaki posiadasz ekspres. Wszelkie informacje na temat procesu odtłuszczania odnajdziesz w instrukcji obsługi urządzenia. Koniecznie zapoznaj się z nią przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac.

  • W przypadku ekspresów z funkcją wstępnie zmielonej kawy, tabletkę umieszcza się wewnątrz komory na zmieloną kawę, 
  • W ekspresach, które tej funkcji nie posiadają, należy rozpuścić tabletkę w gorącej wodzie i umieścić wewnątrz bloku zaparzającego.

Pamiętaj, że wszystkie urządzenia AGD wymagają regularnego czyszczenia oraz konserwacji. Dzięki prawidłowej eksploatacji, zmniejsza się ilość zużywanej energii elektrycznej, a także ryzyko awarii.

Odtłuszczenie zapobiega zapychaniu się ekspresu, a także przedłuża żywotność urządzenia i pozytywnie wpływa na zdrowie, gdyż żadne bakterie i zanieczyszczenia nie przedostają się do kawy. 

Parametry 21002052
Indeks: 707-LV-2342
Waga preparatu: 16 g
Numer oryginalny: 21002052
Ilość sztuk w opakowaniu: 10 szt.
Opakowanie: blister
Forma preparatu: tabletki
Nazwa produktu: Tabletki odtłuszczające
Ilość tabletek: 10 szt.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się