baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Zabierak bębna do pralki Gorenje 183273

Indeks: 736-VV-3425
1790
Zamienniki:
?
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy jutro
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

W pralce pierze się bardzo różne materiały, używane na co dzień w domu. Od ubrań, przez ręczniki, koce i pościele, aż do firanek. Aby tkaniny nie plątały się ze sobą w wielki, poskręcany węzeł, w bębnie znajduje się zaprojektowany przez producenta zabierak. Do jego zadań należy ciągłe mieszanie ubrań w trakcie prania. Dzięki temu proszek rozchodzi się w równomierny sposób, a także nie ma problemów z wypłukaniem oraz wysuszeniem materiałów. 

Kształt i mocowanie zabieraka jest specyficzne, a dlatego że to element wysoko eksploatowany, z biegiem czasu może dojść do uszkodzenia. Jeżeli zauważysz, że część jest luźna, połamana albo pęknięta, koniecznie wymień ją na nową. Wówczas na pewno nie uszkodzisz ubrań i nie zawiedziesz się działaniem pralki. Nowy zabierak dobierz przy pomocy danych z tabliczki znamionowej, aby nie pomylić się podczas zamawiania.

Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się