baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Grzałka przepływowa do ekspresu Zelmer 12001067

Indeks: 707-LZ-0599
14500
Wyślemy jutro
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Grzałka to podstawowy element każdego ekspresu do kawy. Służy do podgrzewania wody do zadanej temperatury. O problemach z jej działaniem świadczy chłodna lub całkowicie zimna kawa, głośna praca urządzenia czy też długi czas jego nagrzewania. W takim przypadku najczęściej wina leży w nagromadzonych wapiennych osadach, wynikających z rzadkiego odkamieniania ekspresu, jak również w różnego rodzaju zwarciach bądź przerwach w dostawie prądu. Stan części można sprawdzić gołym okiem, szukając na niej kamienia albo śladów po przepaleniu, a także miernikiem (multimetrem).

Wymiana grzałki może sprawić trochę problemów, ponieważ trzeba będzie rozkręcić ekspres, ale nie jest niewykonalna. Dzięki temu urządzenie otrzyma drugie życie i będzie mogło sprawnie działać jeszcze przez wiele długich lat. Grzałkę dobierz na podstawie danych z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że na pewno pasuje do modelu.

Parametry 12001067
Trudność naprawy:
Indeks: 707-LZ-0599
Numer oryginalny: 12001067
Nazwa produktu: Grzałka przepływowa
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się