baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Kosz do wełny do suszarki Bosch 11006122

Indeks: 607-RG-0331
17700
Wyślemy jutro
Dostawa od: 12,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Suszenie wełny może być proste

Warto pamiętać, że wełna jest materiałem, który podczas prania i suszenia może w łatwy sposób uszkodzić się lub zwyczajnie rozciągnąć. Dlatego wkładając go do wnętrza urządzeń AGD należy zachować szczególną ostrożność. Na szczęście przy pomocy specjalnych produktów nie trzeba całkowicie rezygnować z używania suszarki bębnowej.

Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w profesjonalne rozwiązanie, jakim jest kosz do wełny. Ma on za zadanie bezpiecznie wysuszyć tekstylia wełniane, takie jak swetry, czapki czy szaliki. Nie niszczy ich struktury i sprawia, że po wyjęciu z bębna nadal pozostają w idealnym stanie, dobrze wysuszone i gotowe do noszenia.

Dzięki temu, że materiał nie obraca się razem z bębnem, a spoczywa bez ruchu w koszu, nie ma możliwości, by się rozdarł, pozaciągał lub sfilcował. Stabilność elementu gwarantuje również bezawaryjną pracę suszarki oraz niezawodne efekty suszenia ubrań.

Kosz do wełny bosch
Kosz do wełny bosch

 

Kosz do wełny - jak go używać?

Oferowany kosz do wełny może posłużyć nie tylko do wysuszenia tego właśnie materiału, ale równie dobrze spisze się w przypadku:

  • Obuwia sportowego,
  • Sztucznej skóry,
  • Pluszowych maskotek.

Podczas wykonywania procesu suszenia z użyciem kosza, tkaniny muszą być odwirowane, a wnętrze suszarki całkowicie puste. Należy zadbać, by ubrania nie stykały się z bębnem, ponieważ mogą się w nim zaklinować i zniszczyć. Po prawidłowym montażu akcesorium w wyznaczonym miejscu, można uruchomić urządzenie. Zalecamy stosować programy, które są dostosowane do pracy z koszem na wełnę. Ich spis znajduje się w instrukcji obsługi.

Dostępny w naszej ofercie produkt pasuje do suszarek Siemens i Bosch. Dopasowanie do konkretnego modelu można sprawdzić za pomocą naszego narzędzia do sprawdzania kompatybilności. 

Parametry 11006122
Indeks: 607-RG-0331
Nazwa wolnorynkowa: WMZ20600
Numer oryginalny: 11006122
Nazwa produktu: Kosz do wełny
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się