baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Ładowarka akumulatorków 10010014 Ansmann

Indeks: 706-RT-2683
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy jutro!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Upewnij się, że właściwie dobrałeś część
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz wszystkie pasujące części.
Gdzie szukać modelu urządzenia?
Opis produktu:

ALCT 6-24 / 10 jest w pełni automatyczna ładowarka nadaje się do bezobsługowych kwasowo-ołowiowych i ołowianych akumulatorów żelowych o napięciu wyjściowym 6, 12 lub 24 V. Po podłączeniu bieguna zacisków urządzenie automatycznie wykrywa napięcie wyjściowe podłączonego kwasowo-ołowiowych baterii i daje odpowiedniego wskazania LED na wyświetlaczu. Jeżeli akumulator jest całkowicie rozładowany, ładowarka automatycznie przełącza się w tryb odświeżania i ładuje baterię ładowaniu impulsowym, aż zostanie osiągnięta odpowiednia napięcia i normalny proces ładowania może zostać uruchomiony.

W zależności od napięcia prądu ładowania 1, 5 lub 10 A może być wybrany, więc akumulatory mogą być ładowane bardzo szybko i mniejsze akumulatory motocyklowe można ładować bezpiecznie. Bez regulacji ręcznej ALCT 6-24 / 10 pobiera prąd ładowania z 1 amp domyślnie. Przy niskich temperaturach poniżej 5 ° C zimnym Tryb temperatury (opcja) zapewnia, że ​​akumulator kwasowo-ołowiowych zostanie całkowicie naładowany do 100% pomimo warunków pogodowych. Wyraźny wyświetlacz dostarcza wiarygodnych informacji na temat różnych ustawień, a także aktualny stan naładowania baterii (35-70-100%). W przypadku wadliwego akumulatorem "BŁĄD" LED świeci się i przerywa ładowanie.

Specyfikacja techniczna 10010014
Indeks: 706-RT-2683
Nazwa wolnorynkowa: ALCT62410
Kolor: czarna
Numer oryginalny: 10010014
Rozmiar: 140 × 270 × 192 mm
Napięcie wejściowe: 230 V
Nazwa produktu: Ładowarka akumulatorków

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się