baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja Video
instrukcja Video

Ssawka kombi uniwersalna do odkurzacza 1000375

Indeks: 634-CC-0292
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy
Wyślemy dziś!
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Upewnij się, że właściwie dobrałeś część
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz wszystkie pasujące części.
Opis produktu:

Uniwersalna ssawka kombi

Odkurzanie to dość mozolna praca. Dlatego warto ją sobie ułatwić i skorzystać z profesjonalnej pomocy. Jeśli potrzebujesz sprzętu, który poradzi sobie z każdym kurzem i zanieczyszczeniami, to ssawka uniwersalna kombi jest dla Ciebie! Bez problemu dopasujesz ją do swojego modelu. Jest prosta w obsłudze, a uzyskane efekty zadowalają nawet najbardziej wymagających. Świetnie sprawdzi się przy sprzątaniu parkietów i paneli ale także dywanów i wykładzin.

ssawka uniwersalna kombi do odkurzacza
końcówka do odkurzacza

Cechy produktu

Najważniejsze jest to, co czyni tę ssawkę uniwersalną, czyli mocowanie rury. Pasuje ono do wszystkich rur teleskopowych o średnicy od 30 do 37 mm, czyli do zdecydowanej większości modeli dostępnych na rynku.

Poza tym ten produkt posiada wysuwane włosie z ssawki. A dodatkowe 2 paski antystatyczne jeszcze dokładniej przyciągają drobinki kurzu i inne zanieczyszczenia. Dlatego też ta ssawka zapewnia najlepsze efekty sprzątania. Idealnie nadaje się do większych powierzchni takich jak dywany i parkiety oraz do odkurzania trudnodostępnych miejsc na przykład pod regałem lub stołem.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się