Kategorie części
zamknij

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Siemens 00754735

Indeks: 728-LU-2563
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(Produkt nie ma jeszcze oceny)
19000
czas dostawy
Wyślemy we wtorek
Odśwież czas dostawy
koszt dostawy
Dostawa od: 9,99 zł
Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Siemens 00754735 Zwijacz kabla z kablem zasilającym i wtyczką do odkurzacza Siemens 00754735
19000
Dopasuj do urządzenia
Nie pasuje do Twojego sprzętu Zobacz części do Twojego sprzętu
Część pasuje do Twojego urządzenia. Zobacz inne pasujące części.

Opis produktu:

Każdy odkurzacz wyposażony jest w zwijacz kabla, który ułatwia zwinięcie przewodu po zakończonym sprzątaniu.  To element bardzo często używany podczas codziennych porządków, dlatego po pewnym czasie może się zepsuć. W pierwszej kolejności skontroluj kabel. Mógł się po prostu zablokować. Jeśli nie, dostań się do zwijacza, by sprawdzić jego stan.

Bardzo możliwe, że z powodu przenoszenia odkurzacza, awarii uległa sprężyna. W gorszym wypadku popsuł się cały mechanizm części. Wtedy należy dokonać wymiany. To zadanie nie jest trudne, jednak konieczne będzie rozkręcenie obudowy. Zakupu części dokonaj na podstawie danych z tabliczki znamionowej, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o modelu.

prowadzisz serwis
Prowadzisz serwis w branży RTV / AGD / IT? Poznaj naszą ofertę dla serwisów
Zobacz szczegóły
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top