baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Odpieniacz do odkurzacza Zelmer 00311725

Indeks: 707-DV-0581
Produkt niedostępny
Zamienniki:
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Szerokie zastosowanie - najlepsze efekty!

Odkurzacze piorące są wielofunkcyjne. Jednym z ich głównych zadań jest właśnie pranie powierzchni takich jak dywany, tapicerki, wykładziny czy posadzki. Sprawdza się także w przypadku kanap i foteli. Jednak jeśli chcesz, żeby Twój odkurzacz posłużył jeszcze długo, to pamiętaj o używaniu dobrych jakościowo środkach, które poza skutecznym działaniem na zabrudzenia, mają także na uwadze ochronę Twojego urządzenia.

Sprawdź odpieniacz do odkurzacza Zelmer! Środek, który skutecznie niweluje powstawanie piany w pojemniku na wodę, do którego dodajesz detergenty piorące. Powstała wówczas piana, może okazać się szkodliwa dla poszczególnych podzespołów w Twoim odkurzaczu.

odpieniacz do odkurzacz zelmer
odpieniacz do odkurzaczy zelmer

Po pierwsze czystość!

Odpieniacz do odkurzacza jest oryginalnym produktem marki Zelmer. Masz więc pewność, że jest on dobrej jakości. Możesz go stosować do wszystkich modeli odkurzacza Zelmer. Dodatkowo ten produkt usuwa nieprzyjemne zapachy i jest bardzo wydajny.

Butelka zawiera 75 ml płynu, który należy dolać do pojemnika na wodę w urządzeniu.

Podczas użytkowania detergentu, należy unikać jego kontaktu z oczami, a w razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Pamiętaj, że prawidłowa konserwacja urządzeń AGD przedłuża ich żywotność, minimalizuje ryzyko awarii oraz zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

Parametry 00311725
Indeks: 707-DV-0581
Pojemność: 75 ml
Numer oryginalny: 00311725
Opakowanie: butelka
Forma preparatu: płyn
Symbol fabryczny: 619.0165
Nazwa produktu: Odpieniacz

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się