baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo

Koło pasowe do pralki Bosch 00273480

Indeks: 728-DW-2058
16600
Na zamówienie Sprawdź czas dostawy
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Koło pasowe umieszczone jest z tyłu zbiornika w pralce. Służy do tego, by zamocować na nim pasek napędowy, który napędza bęben. Bez tej części pralka nie spełni swojej podstawowej funkcji - nie będzie miała możliwości dobrze wyczyścić i wysuszyć zawartości bębna. Czasami może zdarzyć się tak, że ze względu na codzienną eksploatację, koło ulegnie uszkodzeniu. Jakie objawy świadczą o awarii? To między innymi nieobracający się lub zacinający bęben, spadający pasek napędowy, hałas lub drżenie urządzenia.

Domowa wymiana koła może sprawić trochę kłopotów, jednak nie należy do najtrudniejszych. Przy odrobinie wprawy uda się wykonać ją własnoręcznie. Sprawne koło pasowe to gwarancja cichej pracy pralki, prawidłowy naciąg paska napędowego oraz brak wibracji czy skakania urządzenia po łazience. Pamiętaj, by dobrać części na podstawie informacji z tabliczki znamionowej. Dzięki temu na pewno będą właściwe.

Parametry 00273480
Trudność naprawy:
Indeks: 728-DW-2058
Numer oryginalny: 00273480
Nazwa produktu: Koło pasowe
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się