baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Płyta gazowa Rodzaj urządzenia

Części do płyt gazowych Neff

(363 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do płyt gazowych Neff. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Podając model będziesz bliżej szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Dostępność
Powiązane linki:

Bezpiecznie i skutecznie z płytami gazowymi Neff

Płyty gazowe marki Neff projektowane są z myślą o wydajności oraz zapewnieniu jak najlepszego efektu gotowania. Urządzenia te występują w trzech rozmiarach: standardowa szerokość 60 cm, 70 cm z pięcioma palnikami oraz 90 cm z sześcioma polami grzewczymi.

Płyta gazowa Neff - bezpieczeństwo i skuteczność

W zależności od modelu płyty gazowe Neff mogą posiadać zintegrowany palnik WOK, umożliwiając użytkownikowi gotowanie wschodnich potraw. Standardowe palniki WOK marki Neff charakteryzują się mocą 6 kW, co czyni je jednymi z najmocniejszych na rynku. Modele pozbawione palników WOK także można wykorzystać w ten sposób z użyciem odpowiednich akcesoriów.

Palniki typu High – Speed pozwalają na błyskawiczne zagotowanie dużych ilości wody, a pełna kontrola elektroniczna wraz z zabezpieczeniami znanymi z kuchenek ceramicznych i indukcyjnych gwarantują bezpieczeństwo podczas gotowania. W zależności od modelu, płyty gazowe Neff mogą posiadać także pole o małej mocy. Przeznaczone jest ono do dogrzewania potraw lub delikatnego gotowania, idealnie nadając się do podgrzewania mleka.

Dodatkowe zabezpieczenie w postaci funkcji FlameControl łączy w sobie wskaźnik ciepła pola grzewczego, zabezpieczenie przed wygaszeniem płomienia oraz automatyczny system ponownego zapalania. Wykończenie kolorystyczne płyt występuje w pięciu wersjach: czarna ceramika, matowa czerń, szarość, stal nierdzewna oraz śnieżna biel. Pokrętła sterowania palnikami umieszczone są po prawej stronie płyty, dzięki czemu nie zawadzają o garnki a sterowanie jest intuicyjne.

Uszczelka do płyty gazowej Bosch 00600390
Uszczelka do płyty gazowej Bosch 00172442
Uszczelka do płyty gazowej Bosch 00169879
Uszczelka do płyty gazowej Bosch 00041316
Pokrętło do płyty gazowej Bosch 00605977
Uszczelka do płyty gazowej Bosch 00604095
Wiązka zapalaczy do płyty gazowej Bosch 00754604
Wiązka zapalaczy do płyty gazowej Bosch 00425676
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Główne zalety płyt gazowych Neff

Płyty gazowe marki Neff

Płyty gazowe marki Neff występują w kilku odmianach różniących się od siebie ilością palników. Od czterech do sześciu pól grzewczych oraz w zależności od modelu dodatkowy palnik wok pozwalają na przyrządzanie posiłków jednocześnie dla dużej ilości osób, a wysoka moc każdego z pól grzewczych dodatkowo przyspiesza proces gotowania. Główną przewagą nad płytami indukcyjnymi oraz ceramicznymi jest jednak przede wszystkim pełna kontrola. Szereg zabezpieczeń oraz czytelny panel kontrolny z pokrętłami pozwalają na swobodne korzystanie z wszystkich funkcji płyty i dowolne spersonalizowanie procesu gotowania w zależności od wymagań przepisu lub własnego uznania.

Jeżeli jednak opcje oferowane przez płyty gazowe marki Neff to za mało, zawsze istnieje opcja połączenia ze sobą różnego rodzaju urządzeń. Seria Domino pozwala na swobodne łączenie płyt gazowych, indukcyjnych i ceramicznych. Połączenie nawet najmniejszych modeli trzech typów daje praktycznie nieskończenie wiele możliwości gotowania, pieczenia i smażenia. Istnieje także możliwość zakupienia małej płyty gazowej w wersji Domino, posiadającej jeden palnik typu wok. Ilość kombinacji płyt pozwala na dobranie satysfakcjonującego kompletu, pasującego do każdej okazji. Dla rodzin w modelu 2+2 zdecydowanie najlepszą opcją będzie połączenie płyty gazowej z indukcją, podczas gdy osobę mieszkającą samotnie zainteresować mogą dwupalnikowe płyty z serii Domino. Większość płyt gazowych posiada przynajmniej jeden palnik typu High - Speed, posiadający większą moc i pozwalający na szybkie podgrzewanie.

Wentylator chłodzący w piekarniku pracuje bez przerwy

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator chłodzący w piekarniku pracuje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się