baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Płyta gazowa Rodzaj urządzenia

Części do płyt gazowych Gaggenau

(84 produktów)

Oryginalne i zamienne części do płyt gazowych Gaggenau. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z samodzielną naprawą, ponieważ wskazaliśmy dla Ciebie, ile narzędzi będziesz potrzebował do wymiany zepsutej części.

Dostępność
Powiązane linki:

Bezpieczeństwo i moc: gazowe płyty grzewcze marki Gaggenau

Gazowe płyty grzewcze marki Gaggenau zaprojektowane zostały z myślą o eleganckich, nowoczesnych kuchniach.

Płyta gazowa Gaggenau - elegancko i bezpiecznie

Praktyczne w użyciu i wyjątkowo wydajne, płyty te posiadać mogą moc aż do 18 kW na pięciu palnikach. Szybki zapłon gwarantowany przez sterowanie elektroniczne oraz stabilny, niegasnący płomień zapewniają szybkie i pozbawione przykrych niespodzianek gotowanie. Ruszt wykonany z żeliwa ukształtowano w taki sposób, by zagwarantować maksymalną stabilność garnka.

Obramowanie urządzenia wykonane jest ze stali szlachetnej, natomiast pierściene gazowe wykonano z mosiądzu. Połączenie jednolitej kolorystyki, dobrych jakościowo materiałów oraz jednolitej, zwartej konstrukcji zapewnia łatwe i szybkie czyszczenie. Płyty gazowe marki Gaggenau można zamontować standardowo na blacie kuchennym lub na równi z blatem, dzięki czemu płyta doskonale zgrywa się z zabudową kuchenną pozbawioną wystających elementów.

Urządzenie obsługuje się za pomocą precyzyjnie oznakowanych pokręteł, co pozwala użytkownikowi na dokładne dobranie stopnia grzania do podgrzewanej potrawy. Za bezpieczeństwo użytkownika odpowiada szereg zabezpieczeń: elektroniczny nadzór płomienia, system automatycznego powtórnego zapalania oraz wyłącznik bezpieczeństwa. Większość płyt gazowych Gaggenau można także łączyć z innymi modelami z tej samej serii, dzięki czemu użytkownik otrzymuje wydajną, spersonalizowaną powierzchnię do gotowania. Niektóre z modeli posiadają także specjalny palnik WOK, pozwalający na przyrządzanie potraw kuchni wschodniej.

Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Jak łączyć wok z płytami gazowymi Gaggenau?

Wok i płyty gazowe Gaggenau

Niektóre z płyt gazowych marki Gaggenau wyposażone są w specjalny palnik pozwalający na korzystanie z naczyń typu wok. Odpowiednio wyprofilowany ruszt oraz specjalnie dostosowany do naczyń typu wok palnik pozwalają na przyrządzanie potraw kuchni chińskiej w tradycyjnym naczyniu. Jak jednak korzystać z naczyń typu wok? Jeszcze do niedawna kucharz posługujący się wokiem kantońskim lub mandaryńskim zmuszony był do trzymania naczynia nad ogniem, bez przerwy mieszając zawartość naczynia ruchami ręki oraz pilnując, by płomień rozchodził się po podstawie równomiernie. Palnik kuchenki na szczęście nieco ułatwia sprawę. Naczynie można postawić na ruszcie, a mieszanie wykonywać tradycyjnie - drewnianą łyżką.

Należy jednak pamiętać, że woki są bardzo wydajne pod względem równomiernego przekazywania energii cieplnej, pod warunkiem jednak że płomień równomiernie rozchodzi się po podstawie. Dlatego też podczas używania naczyń typu wok na kuchniach gazowych należy zawsze dopasować wielkość płomienia do rozmiarów naczynia. Płyty marki Gaggenau wyposażone w palnik pod wok pozwalają na szczęście na odpowiednią regulację płomienia - palnik posiada trzy osobne pierścienie ognia, które można aktywować w zależności od rozmiarów naczynia. Możliwość regulacji mocy palnika od 300 do 6000 W pozwala także na swobodne dopasowanie mocy grzania. Pola grzewcze pod wok przeznaczone są do naczyń o średnicy maksymalnej 32 cm. Nie ma także konieczności kupowania całkiem nowej płyty dla palnika wok - urządzenia serii Vario 400 można ze sobą swobodnie łączyć, a w ofercie producenta znaleźć można małe płyty z tej serii z pojedynczym palnikiem pod wok.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się