baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Płyta gazowa Rodzaj urządzenia

Części do płyt gazowych Bosch

(661 produktów)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do płyt gazowych marki Bosch. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

Dostępność
Powiązane linki:

To właśnie jest najlepszy i sprawdzony przepis. Na sukces.

Płyty gazowe marki Bosch oferują wiele rozwiązań mających na celu poprawienie wygody i bezpieczeństwa użytkownika podczas gotowania. Sprawdzone rozwiązania łączą się z innowacyjnymi technologiami oraz wyśmienitym wzornictwem, dzięki czemu finalny produkt przyjmuje niekiedy formę dzieła sztuki.

Płyta gazowa - nie czekaj aż zaiskrzy Płyty z linii Serie | 8, tak jak wszystkie urządzenia z tej serii, zaprojektowano tak, by wtapiały się w zabudowę i współgrały z wystrojem kuchni. Proste kształty obudowy łączą się z wyrafinowanymi formami rusztów. Pokrętła przeznaczone do obsługi płyty umieszczone są w przedniej części, wyraźnie odznaczając się na ciemnej powierzchni płyty metalicznym, srebrnym kolorem.

W zależności od modelu, ruszt jest dwu- lub jednoczęściowy. Wersja jednoczęściowa występuje w modelach z jednym lub dwoma polami grzejnymi. Żeliwny ruszt z gumowymi stopkami można myć w zmywarce, dzięki czemu utrzymanie płyty w czystości nie stwarza problemu. Specjalnie zaprojektowane palniki w modelach Serie | 8 są jeszcze bardziej płaskie niż dotychczas, zapewniając jeszcze lepsze rozprowadzanie płomienia.

Płyty wyposażono także w zabezpieczenie przeciw dzieciom - urządzenia nie da się włączyć przypadkiem. Niektóre z modeli tej serii wyposażono także w specjalny, podwójny palnik Kombi - Wok. Palnik tego typu umożliwia wykorzystanie zwykłego garnka lub, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, naczyń typu WOK. Płytę podpalnikową wykonano ze szkła ceramicznego, co gwarantuje łatwość czyszczenia oraz wysoką odporność na temperatury i uszkodzenia mechaniczne.

Pokrętło do płyty gazowej Bosch 00619857
Uszczelka do płyty gazowej Bosch 00600390
Pokrętło do płyty gazowej Bosch 10007070
Uszczelka do płyty gazowej Bosch 00172442
Uszczelka do płyty gazowej Bosch 00169879
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Jak wydajnie korzystać z płyt gazowych marki Bosch?

Płyta gazowa Bosch

Płyty gazowe marki Bosch posiadać mogą od jednego do pięciu palników, w tym pole grzejne przeznaczone na naczynia typu wok. Dzięki nowego typu palnikom, zaprojektowanym specjalnie z myślą o stabilizacji naczyń, zwiększone zostało bezpieczeństwo użytkowania płyt - spłaszczony palnik pozwala na maksymalną stabilizację naczynia oraz oparcie całej podstawy garnka na polu grzewczym. Żeliwne ruszty płyt gazowych przystosowane zostały do mycia w zmywarce - wyeliminowało to konieczność regularnego namaczania, szorowania oraz odtłuszczania, koniecznego podczas intensywnego korzystania z płyty. Powierzchnia rusztów została ulepszona oraz wygładzona, dzięki czemu nie trzeba się martwić o pęknięcia i korozję podczas zmywania w zmywarce.

Urządzenia te dostępne są także w ramach serii Domino - modularny system montażu pozwala na łączenie dowolnego rodzaju płyt w wielozadaniowe stacje gotowania. W ramach serii Domino możliwe jest połączenie płyty gazowej z indukcyjną, ceramiczną lub osobną, jednopalnikową płytą wok. Do montażu potrzebny jest jedynie specjalny łącznik. Łączyć można ze sobą dowolną ilość płyt o dowolnej ilości pól, pod warunkiem że także należą do serii Domino. Do przyłączenia każdej kolejnej płyty potrzebny jest jeden łącznik. W zależności od rodzaju palnika dla najlepszego efektu podgrzewania i gotowania należy dobierać naczynie o odpowiedniej średnicy. Dla palników o podwójnym wieńcu płomieni zalecane są garnki o średnicy minimalnej 22 cm, podczas gdy dla palników tzw. "szybkich" naczynie powinno mieć od 22 do 26 cm. Palniki "półszybkie" czyli średnie przeznaczone są dla naczyń o średnicy od 14 do 20 cm.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się