Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Rolki koszy do zmywarek

  1. north.pl
  2. Części do zmywarek
  3. Rolki koszy do zmywarek
  4. x

Rolka kosza, rolki do zmywarki, rolki zmywarki.

Poniżej zestawiono Rolki koszy oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do zmywarek. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie znalezienie potrzebnej części. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Wyczerpały Ci się pomysły na znalezienie tabliczki znamionowej w zmywarce? Zajrzyj na tyły urządzenia. Jest możliwość, że tam będzie widnieć. Nie wiesz jak nazywa się część, którą musisz znaleźć? Sprawdź nasze karty złożeniowe. Wymiana części w zmywarce to nie będzie dla Ciebie żaden problem jeśli wejdziesz na nasz kanał YouTube i obejrzysz jak najłatwiej można to zrobić. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Jak czyścić rolki koszy w zmywarkach?

Czyszczenie rolek koszy w zmywarkach

Dobry stan techniczny rolki kosza zmywarki jest ważny ze względu na bezpieczeństwo oraz wygodę podczas obsługi. Zacinające się rolki będą powodowały znaczne problemy z wysuwaniem kosza, a wszelkiego rodzaju pęknięcia mogą spowodować wypadnięcie kosza z prowadnic. Dlatego też należy zadbać o czystość tych elementów. Najczęstszym problemem, z którym rolki mają do czynienia, jest brud i pozostałości pożywienia osadzające się w zakamarkach. Dodatkowo, na rolkach może się osadzać kamień. Zanieczyszczenia tego typu można usuwać ręcznie, wypinając rolki z kosza i myjąc pod bieżącą wodą.

Z zanieczyszczeniami wewnątrz komory zmywarki walczyć można także za pomocą cyklu czyszczenia urządzenia. Proces ten wykorzystuje preparaty odkamieniające oraz odtłuszczające do oczyszczania całej komory, włącznie z rolkami. Być może czyszczenie automatyczne nie jest tak skuteczne jak czyszczenie ręczne, jednak jeżeli przeprowadzane jest regularne, zapewnia wystarczającą ochronę przed gromadzącymi się zanieczyszczeniami. Jeżeli jednak rolka lub oś rolki ulegną uszkodzeniu, pozostaje jedynie wymiana. Na szczęście jest to bardzo proste: rolkę wystarczy wypiąć z kosza i zastąpić nową. W niektórych modelach istnieje także możliwość wymiany samego kółka. Wymieniając rolkę, należy mieć na uwadze poprawne jej ustawienie względem prowadnicy. Należy także pamiętać, gdzie dokładnie wpięta była poprzednia rolka. Jeżeli powodem uszkodzenia jest nierównomierne rozłożenie ciężaru, rolkę należy umieścić nieco dalej od osi kosza.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: