Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Kosze do zmywarek

  1. north.pl
  2. Części do zmywarek
  3. Kosze do zmywarek
  4. x

Kosze na naczynia, kosz do zmywarki, kosze

Przedstawiamy oryginalne i zamienne Kosze do zmywarek. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Chcesz znaleźć tabliczkę znamionową swojej zmywarki? Podpowiadamy, że znajdziesz ją zazwyczaj przy bocznej krawędzi drzwi. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Zużyła Ci się uszczelka drzwi do zmywarki? Już nie musisz się martwić jak ją wymienisz. Wystarczy, że wejdziesz na nasz kanał na YouTube i obejrzysz filmik z wymianą części. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Jak poprawnie załadować kosz?

Poprawne załadowanie kosza w zmywarce

Poprawne załadowanie kosza pozwala na uniknięcie uszkodzenia czyszczonych naczyń oraz zapewnia większą skuteczność czyszczenia. Szklanki, kubki i filiżanki zawsze należy układać dnem do góry. Nasunięte na zęby grzebienia naczynia nie będą się przesuwały wewnątrz komory. Dzięki temu wyeliminowane zostanie ryzyko obijania się kubków o pozostałe czyszczone przedmioty. Co jednak ważniejsze, tylko takie ustawienie pozwala zmywarce na dokładne wyczyszczenie wnętrza kubków. Większe przedmioty, jak duże talerze pod pizze, pokrywy garnków i blachy piekarnika powinny być myte z wykorzystaniem odpowiedniej końcówki na dysze wody. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym dyszom duże powierzchnie czyszczone są dokładniej, bez pomijania obszarów będących poza zasięgiem standardowych spryskiwaczy.

Wysokie kieliszki oraz pozostałe naczynia o niestandardowej długości należy zmywać wyłącznie w dolnym koszu, uprzednio upewniwszy się, że nie zostaną zahaczone obracającymi się ramionami spryskiwacza zainstalowanego pod górnym koszem. Ładując naczynia, należy zachować między nimi minimalny dystans. W ten sposób załadowane nie będą się o siebie obijały ani tarły, a woda wymieszana z detergentem będzie w stanie dotrzeć do wszystkich zakamarków. Niestandardowo długie przybory kuchenne, jak noże do krojenia chleba lub łyżki wazowe, należy umieszczać w koszu w pozycji poziomej. Nie należy dopuszczać do sytuacji, w której ostrze długiego noża może zahaczyć o ramię spryskiwacza. Zmywając delikatne kieliszki i filiżanki, warto pozostawić wokół nich więcej przestrzeni w celu uniknięcia przypadkowego uszkodzenia.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: