Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Fartuchy do pralek Bosch

  1. north.pl
  2. Części do pralek
  3. Części do pralek Bosch
  4. Fartuchy do pralek Bosch
  5. x

Fartuchy do pralek Bosch

Prezentujemy Fartuchy oryginalne i zamienne do pralek Bosch. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Specjalnie z myślą o klientach stworzyliśmy kanał na YouTube, gdzie pokazujemy jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w pralce. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

Jak poprawnie wymienić fartuch w pralce marki Bosch?

Jak wymienić fartuch w pralce Bosch

Poprawny montaż fartucha w pralkach marki Bosch to czynność prosta i pochłaniająca mało czasu. Jak więc tego dokonać? Po otwarciu drzwi pralki należy odchylić zewnętrzną krawędź fartucha. Znajduje się tam metalowa opaska ze sprężyną, utrzymująca kołnierz we właściwym miejscu. Do jej demontażu wystarczy zwykła łyżka stołowa – sprężynę należy delikatnie podważyć, uważając, by nie uszkodzić fartucha. Po zdjęciu opaski kołnierz należy wepchnąć do wnętrza komory pralki. Następnie trzeba zdemontować przednią ścianę urządzenia. W tym celu należy najpierw odkręcić śruby mocujące cokół dolny oraz front. Po zdemontowaniu frontu dostęp do bębna będzie znacznie prostszy.

Fartuch przymocowany jest do bębna kolejną metalową opaską, podobną do te, która utrzymywała jego krawędzie na obudowie. Po zdemontowaniu wewnętrznej opaski mocującej kołnierz można swobodnie zdjąć z bębna i wyjąć z urządzenia. Nowy fartuch należy zamontować zgodnie z instrukcją, lecz w odwrotnej kolejności. Instalację należy przeprowadzać delikatnie, by nie uszkodzić mechanicznie kołnierza. Należy także koniecznie pamiętać o dokładnym i poprawnym montażu opasek, gdyż jakakolwiek niedokładność może skutkować zsunięciem się fartucha z bębna lub obudowy, przeciekami oraz ewentualnym zniszczeniem kołnierza. Podczas zakładania fartucha na bęben należy także zwrócić uwagę na otwory w ściance fartucha. Służą one do odprowadzania wody podczas prania. Podczas instalacji należy przypilnować, by były zwrócone w dół – inaczej urządzenie nie będzie w stanie poprawnie odprowadzać wody z bębna.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: